رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۹
  • کد خبر : ۱۰۲۴۹
  • چاپ خبر : اولين جلسه ستاد انتخابات بافق برگزار شد

اولين جلسه ستاد انتخابات بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بافق با حضور فرماندار و سایر اعضای این ستاد در فرمانداري بافق با هدف تشریح وظایف هریک از کمیته های ستاد انتخابات برگزار شد. فرماندار بافق در ابتدا ضمن تبريك فرارسيدن هفته دولت ، بر بكارگيري تمام توان و تلاش اعضاي ستاد در برگزاري […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بافق با حضور فرماندار و سایر اعضای این ستاد در فرمانداري بافق با هدف تشریح وظایف هریک از کمیته های ستاد انتخابات برگزار شد.
فرماندار بافق در ابتدا ضمن تبريك فرارسيدن هفته دولت ، بر بكارگيري تمام توان و تلاش اعضاي ستاد در برگزاري انتخاباتي با شكوه تاكيد كرد و اظهار داشت: حفظ امانت داري راي مردم و حفظ كامل بي طرفي اعضا در انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري از جمله وظايف اصلي برگزار كنندگان انتخابات مي باشد.
سيد مهدي طلايي مقدم با تشريح تاكيدات مقام معظم رهبري و رياست جمهور جهت برگزاری شکوهمند دو انتخابات پیش رو گفت: مسئولیت برگزاری انتخابات، مسئولیتی بسیار مهم و حائز اهمیت است و مسئولین برگزاری انتخابات هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی می‌بایست به دقت به وظیفه خود عمل کنند.
وي با اشاره به این که می بایست به سمت اعتمادسازی مردمی و زمینه سازی برای مشارکت حداکثری آنها حرکت کنیم،خاطرنشان کرد: رعایت بی طرفی و عدم جانبداری از نامزد و جریانی خاص رویکرد اصلی وزارت کشور در انتخابات پیش رو است.
طلايي مقدم در ادامه از اعضاي ستاد انتخابات خواست نسبت به امكان سنجي امكانات انتخابات ادارات و محل هاي شعب اخذ راي اقدام نموده و در جلسه بعدي گزارش خود را ارائه نمايند.
در اين جلسه همچنين مقرر شد به كليه ادرات شهرستان ابلاغ شود ضمن اعلام آمادگي و به روز نمودن تمام امكانات خود نسبت به بي طرفي و عدم استفاده امكانات دولتي در راستاي تبليغات براي كانديداي خاص توجه ويژه داشته باشند.
IMG_5092

IMG_5070

IMG_5069

IMG_5065

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده