رفتن به بالا
  • یکشنبه - 21 شهریور 1400 - 14:14
  • کد خبر : ۱۱۳۳۶۶
  • چاپ خبر : برگزاری دوره آموزشی عکاسی نجوم در بافق + تصاویر

برگزاری دوره آموزشی عکاسی نجوم در بافق + تصاویر

به همت انجمن عکاسان شهرستان بافق و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یک دوره آموزشی عکاسی نجوم برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ محمود تقی زاده بافقی؛ دبیر انجمن عکاسان شهرستان بافق پیرامون این برنامه گفت: پس از برگزاری فراخوان دوره آموزشی عکاسی نجوم طی هفته گذشته، 28 نفر از عکاسان عضو انجمن عکاسان […]

به همت انجمن عکاسان شهرستان بافق و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یک دوره آموزشی عکاسی نجوم برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ محمود تقی زاده بافقی؛ دبیر انجمن عکاسان شهرستان بافق پیرامون این برنامه گفت: پس از برگزاری فراخوان دوره آموزشی عکاسی نجوم طی هفته گذشته، 28 نفر از عکاسان عضو انجمن عکاسان شهرستان بافق در این دوره شرکت کردند.

وی با بیان اینکه این دوره روز جمعه 19 شهریورماه بصورت تئوری و عملی توسط مدرس سید مجید غضنفری برگزار شد،افزود: کلاس تئوری از ساعت 9 صبح تا 13 عصر در سینما قدس آهنشهر برگزار شد که عکاسان با تنظیمات دوربین و تجهیزات لازم برای عکاسی نجوم،زمان و مکان مناسب عکاسی نجومی وعکاسی رد ستارگان آشنا شدند.

تقی زاده ادامه داد: کلاس عملی نیز از ۱۸:۳۰ تا ۲۳ در کویر روستای صادق آباد برگزار شد و عکاسان با حضور در کویر کاراکال،عکاسی از آسمان را براساس آموخته های خود از دوره تئوری انجام دادند و تصاویری زیبا از آسمان شب،ستارگان و کهکشان ثبت کردند.

دبیر انجمن عکاسان شهرستان بافق در پایان از مساعدت و همکاری مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی،اداره منابع طبیعی،روابط عمومی شهرداری و دهیاری و شورای اسلامی روستای صادق آباد تشکر کرد و گفت: انجمن عکاسان به این روند ادامه خواهد داد و در دوره های بعد عکاسی از حیات وحش، طبیعت و دوره آموزشی نورپردازی و مبانی را انجام خواهد داد.

خبر: روابط عمومی انجمن عکاسان شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده