رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۸
  • کد خبر : ۱۲۶۸۲۴
  • چاپ خبر : کادر درمان بافق باز هم معجزه کرد

کادر درمان بافق باز هم معجزه کرد

فرشتگان نجات بیمارستان ولیعصر(عج) بافق به صورت معجزه آسا در فاصله کمتر از یکساعت جان دو بیمار را نجات دادند. به گزارش آفتاب بافق؛  بیمار اول دختر ۱۶ ساله ای بود که به دنبال  حساسیت شدید غذایی و شوک دچار انافیلاکسی شده بود و در  روز شنبه ۳۰ اردیبهشت  ساعت ۱۶ با اقدام به موقع […]

فرشتگان نجات بیمارستان ولیعصر(عج) بافق به صورت معجزه آسا در فاصله کمتر از یکساعت جان دو بیمار را نجات دادند.

به گزارش آفتاب بافق؛  بیمار اول دختر ۱۶ ساله ای بود که به دنبال  حساسیت شدید غذایی و شوک دچار انافیلاکسی شده بود و در  روز شنبه ۳۰ اردیبهشت  ساعت ۱۶ با اقدام به موقع کادر درمان بیمارستان از مرگ نجات یافت.

پس از انتقال بیمار توسط خانواده وی به بیمارستان معاینات اولیه توسط کادر اورژانس و پزشک طب اورژانس خانم دکتر هاشمیان انجام و پس از احیاء سریع، بیمار بلافاصله به بخش icu منتقل و وصل  دستگاه ونتیلاتور  شد که بعد از ۲۴ ساعت بستری در بیمارستان و مراقبتهای ویژه توسط  آقای دکتر ثنایی متخصص داخلی و پرسنل icu  مرخص شد.

هنوز عرق تلاش کادر درمان خشک نشده بود که بیمار دوم  خانمی ۳۵ ساله با مسمومیت دارویی شدید و حال خیلی بد در اورژانس پذیرش و اقدامات و احیا اولیه انجام و به بخش icu منتقل شد که ان شاالله تا 2 روز آینده مرخص می شود.

خداقوت  به این فرشتگان نجات  که حافظ جان مردم عزیزمان هستند و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

منبع: روابط عمومی بیمارستان حضرت ولیعصر عج ا… بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده