رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۷
  • کد خبر : ۱۲۷۰۸۷
  • چاپ خبر : دستگیری زن و شوهرسارق احشام در بافق

دستگیری زن و شوهرسارق احشام در بافق

فرمانده انتظامي بافق از دستگيري 3 سارق احشام و یک مالخر در بافق خبر داد.  به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ شهرام طولابي نژاد گفت: در پي وقوع چندین سرقت احشام درسطح شهرستان بافق، موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران پليس آگاهي بافق قرار گرفت.  وی افزود: کاراگاهان پليس آگاهي با اشراف اطلاعاتي و […]

فرمانده انتظامي بافق از دستگيري 3 سارق احشام و یک مالخر در بافق خبر داد. 

به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ شهرام طولابي نژاد گفت: در پي وقوع چندین سرقت احشام درسطح شهرستان بافق، موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران پليس آگاهي بافق قرار گرفت. 

وی افزود: کاراگاهان پليس آگاهي با اشراف اطلاعاتي و تحقيقات پليسي و پيگيري هاي مستمر و تلاش شبانه روزي ، 4 نفر را که شامل 3 سارق و یک نفر خريدار احشام مسروقه بودند شناسايي و در2 عمليات جداگانه درمخفيگاهشان دستگيرکردند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: سارقان که با پوشش خانوادگی اقدام به سرقت احشام می کردند پس از سرقت، احشام را به خريداران اموال مسروقه مي فروختند که در اين خصوص، سارقان و مالخر پس از دستگيري وانتقال به پلیس آگاهي در تحقیقات اولیه پليس به جرم خود اعتراف و احشام مسروقه نيز کشف و طي مراحل قانوني به مالباختگان تحويل شد.

سرهنگ طولابي نژاد تصريح کرد: با تشکيل پرونده، متهمان جهت سيرمراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده انتظامي بافق از دامداران خواست در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمد مشکوک خودروها و افراد ناشناس خصوصا درساعات پاياني شب دراطراف دامداري و محل زندگي خود، موضوع را سريع ازطريق تلفن 110 با پليس درميان گذارند.

منبع: خبرنگار پايگاه خبري پليس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده