رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۵
  • کد خبر : ۱۲۷۱۰۴
  • چاپ خبر : پیام تبریک مدیر جهاد کشاورزی بافق به مناسبت آغاز هفته جهاد کشاورزی‌

پیام تبریک مدیر جهاد کشاورزی بافق به مناسبت آغاز هفته جهاد کشاورزی‌

به گزارش آفتاب بافق؛ حمید عسکری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بافق طی پیامی، فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم کشاورزى، اساس توسعه و پیشرفت همه جانبه یک کشور و به عنوان بستر امنیت و سلامت غذایی […]

به گزارش آفتاب بافق؛ حمید عسکری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بافق طی پیامی، فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کشاورزى، اساس توسعه و پیشرفت همه جانبه یک کشور و به عنوان بستر امنیت و سلامت غذایی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

۲۱ خرداد ماه آغاز هفته جهاد کشاورزی و ۲۷ خردادماه روز جهاد کشاورزی مصادف با سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی است. این هفته، فرصت مناسبی است تا با يادآوري و ترویج فرهنگ ايثار و جهاد، با اقدامات جهادی بزرگ برای ساختن ایران اسلامی گام برداریم.

جهاد کشاورزی دارای نقش محوری در امنيت غذايی و توسعه اقتصادی كشور می باشد؛ که با اتكا به دانش روز اركان پيشرفت توليد و اقتصاد مقاومتی را فراهم نموده و می تواند بخش عمده ای از بار صادرات غير نفتی كشور را به دوش كشد.

اینجانب هفته جهادکشاورزی را به خانواده بزرگ کشاورزی شهرستان، تلاشگران عرصه تولید و بهره برداران عرصه دامی، باغی، زراعی و… صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است با تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش بیش از پیش در جهت خدمت رسانی به مردم موفق باشیم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده