رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۵
  • کد خبر : ۱۲۷۱۱۸
  • چاپ خبر : پیام تسلیت فرمانده انتظامی بافق در پی شهادت جانباز دفاع مقدس حاج رمضانعلی کارگران

پیام تسلیت فرمانده انتظامی بافق در پی شهادت جانباز دفاع مقدس حاج رمضانعلی کارگران

فرمانده انتظامی بافق، طی پیامی وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر دفاع مقدس «حاج رمضانعلی کارگران» را تهنیت گفت و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان مسألت کرد.. به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ طولابی نژادگفت: خیل دلدادگان سالار شهیدان جملگی شیدای شهادت بودند. برخی با قافله شهادت راهی دیار معشوق شدند […]

فرمانده انتظامی بافق، طی پیامی وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر دفاع مقدس «حاج رمضانعلی کارگران» را تهنیت گفت و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان مسألت کرد..

به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ طولابی نژادگفت: خیل دلدادگان سالار شهیدان جملگی شیدای شهادت بودند. برخی با قافله شهادت راهی دیار معشوق شدند و برخی در رکاب امام صبر در کوچه های پر فراز و نشیب روزگار به جانبازی در میان زمینیان رسالت ایثارگری یافتند.اما قدم های ایشان هیچگاه زمین گیر خاک نبوده است و این اجر مجاهدتشان است که کالبد رنجور و روح پر تمنای شان را به همرزمان شهیدشان واصل می کند.

لذا، وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر دفاع مقدس «حاج رمضانعلی کارگران» را در غروب روز گذشته تهنیت می گویم که بایسته و سزاوار این مرتبه والا بود. ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده محترمشان، صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان خواستارم.

روحش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

منبع: خبرنگار پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده