رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰
  • کد خبر : ۱۲۷۱۲۱
  • چاپ خبر : رمضانعلی کارگران به جمع دوستان شهیدش پیوست

رمضانعلی کارگران به جمع دوستان شهیدش پیوست

به گزارش آفتاب بافق؛ بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق در پی شهادت جانباز دفاع مقدس حاج رمضانعلی کارگران پیام تلیتی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم «انالله و اناالیه راجعون» «شهید،باران رحمت الهی است که به زمین خشک جانها حیات دوباره می دهد.» شهید حاج رمضانعلی […]

به گزارش آفتاب بافق؛ بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق در پی شهادت جانباز دفاع مقدس حاج رمضانعلی کارگران پیام تلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انالله و اناالیه راجعون»

«شهید،باران رحمت الهی است که به زمین خشک جانها حیات دوباره می دهد.»

شهید حاج رمضانعلی کارگران بافقی رزمنده ای که در دفاع مقدس بارها به جبهه های حق جهت دفاع از دین و انقلاب اسلامی اعزام گردید،ودر سال ۱۳۶۷در عملیات بیت المقدس ۴ در شاخ شمیران شرکت نمود و در آن عملیات هر دو پای خود را تقدیم به اسلام عزیز نمود.سال ها با درد و رنج ناشی از جراحات دوران دفاع مقدس، سختی ها و رنج ها را به جان خرید و همواره شاکر خداوند متعال بود تا اینکه بر اثر جراحات ناشی از جانبازی دعوت حق را لبیک گفته و به دوستان و همرزمان شهیدش پیوست.

شهادت این جانباز سرافراز را به پیشگاه ولی عصر(عج)،رهبر معظم انقلاب و خانواده محترم شهید تسلیت عرض می نماییم.

مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید عزیز امروز دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۲۲ راس ساعت ۱۷ از حوزه حضرت محمد رسول الله (ص) بلوار امام (بسیج) تا امامزاده عبدالله (ع)برگزار و در کنار همرزمان شهیدش به خاک سپرده خواهد شد.از امت شهید پرور شهرستان جهت شرکت در مراسم تشییع این شهید عزیز دعوت بعمل می آید.

بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده