رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵
  • کد خبر : ۱۲۷۱۲۴
  • چاپ خبر : بازگرداندن246 ميليون ريال به حساب مالباختگان در بافق

بازگرداندن246 ميليون ريال به حساب مالباختگان در بافق

 فرمانده انتظامي بافق گفت: پليس فتاي شهرستان بافق246 ميليون ريال وجه کلاهبرداري شده از 4 نفر را به حساب آنها بازگرداند. به گزارش آفتاب بافق ، سرهنگ شهرام طولابي نژاد اظهار داشت: پليس فتاي شهرستان با اطلاع از کلاهبرداري مبلغ246 ميليون ريال از حساب چهار نفر از شهروندان، اقدامات لازم جهت شناسايي و دستگيري کلاهبرداران […]

 فرمانده انتظامي بافق گفت: پليس فتاي شهرستان بافق246 ميليون ريال وجه کلاهبرداري شده از 4 نفر را به حساب آنها بازگرداند.

به گزارش آفتاب بافق ، سرهنگ شهرام طولابي نژاد اظهار داشت: پليس فتاي شهرستان با اطلاع از کلاهبرداري مبلغ246 ميليون ريال از حساب چهار نفر از شهروندان، اقدامات لازم جهت شناسايي و دستگيري کلاهبرداران را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با بررسي ها و اقدامات لازم مشخص شد که مالباختگان از طريق وب سايت هاي جعلي و خريد اجناس در بستر اينترنت مورد کلاهبرداري قرار گرفته اند .

فرمانده انتظامي بافق تصريح کرد: با تلاش شبانه روزي کاراگاهان پليس فتا و اقدامات فني در اين خصوص، ضمن هماهنگي با مقام قضائي، مأموران پليس فتا موفق شد متهمان را شناسايي و مبلغ کلاهبرداري شده به مبلغ 246 ميليون ريال را کشف و به حساب مالباختگان بازگردانند.

طولابی نژاد به شهروندان هشدار داد و خاطرنشان کرد: شهروندان بايد تنها از فروشگاه هايي که نماد اعتماد الکترونيک دارند خريد نمايند تا اينگونه گرفتار کلاهبرداراني که درکمين نشسته اند نشوند.

منبع: خبرنگار پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده