رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۸
  • کد خبر : ۱۲۷۳۹۲
  • چاپ خبر : نقش بی بدیل قوه قضائیه در پاسداری از ارزش ها و برقراری عدالت در جامعه

نقش بی بدیل قوه قضائیه در پاسداری از ارزش ها و برقراری عدالت در جامعه

فرمانده انتظامی بافق در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان گفت: قوه قضائیه به عنوان یکی از ارکان مقدس نظام، نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها و برقراری عدالت در جامعه دارد. به گزارش آفتاب بافق ، سرهنگ شهرام طولابی نژاد به مناسبت هفته قوه قضائیه در دیداری که با رئیس داگستری شهرستان، دادستان […]

فرمانده انتظامی بافق در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان گفت: قوه قضائیه به عنوان یکی از ارکان مقدس نظام، نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها و برقراری عدالت در جامعه دارد.

به گزارش آفتاب بافق ، سرهنگ شهرام طولابی نژاد به مناسبت هفته قوه قضائیه در دیداری که با رئیس داگستری شهرستان، دادستان و دیگر مسئولان دادگستری داشت، اظهار کرد: قوه قضائیه که همواره به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفای نقش می کند، نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزشها، کرامت انسانی، تامین سلامت اجتماعی و برقراری امنیت و عدالت در جامعه دارد.

فرمانده انتظامی بافق افزود: این مهم علاوه بر استحکام پایه نظام اسلامی، مایه قوام و دوام جامعه قلمداد می شود.

سرهنگ طولابی ضمن تبریک هفتم تیرماه سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران باوفای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، هفته قوه قضائیه را خدمت همه خدمتگزاران و مسئولان قضائی و کارکنان این قوه در شهرستان بافق را تبریک گفت.

منبع: خبرنگار پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده