رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
  • کد خبر : ۱۲۷۴۰۲
  • چاپ خبر : کسب مقام سوم تیم ایمنی شرکت سنگ آهن در پنجمین دوره مسابقات امداد و نجات در معادن

کسب مقام سوم تیم ایمنی شرکت سنگ آهن در پنجمین دوره مسابقات امداد و نجات در معادن

مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ آهن مرکزی عنوان کرد: تیم ایمنی شرکت سنگ آهن توانست در پنجمین دوره مسابقات امداد، نجات و کمک‌های اولیه در معادن در رقابت با 26 تیم از صنایع و معادن کشور مقاوم سوم را کسب کند.به گزارش آفتاب بافق؛ حامد فتاحی مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ […]

مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ آهن مرکزی عنوان کرد: تیم ایمنی شرکت سنگ آهن توانست در پنجمین دوره مسابقات امداد، نجات و کمک‌های اولیه در معادن در رقابت با 26 تیم از صنایع و معادن کشور مقاوم سوم را کسب کند.

به گزارش آفتاب بافق؛
حامد فتاحی مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ آهن مرکزی با بیان این خبر گفت: پنجمین دوره مسابقات امداد، نجات و کمک‌های اولیه در معادن در تاریخ سوم تا پنجم تیر ماه در شهر زنجان و به میزبانی مجتمع معدنی سرب و روی انگوران برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات ۲۶ تیم از صنایع و معادن بیش از 10 استان کشور و ۲ تیم میهمان از جمعیت هلال احمر و سازمان آتش نشانی استان زنجان به رقابت پرداختند.

فتاحی با بیان اینکه مسابقات در دو بخش تئوری و ۵ ماده عملیاتی برگزار شد، توضیح داد: در آزمون تئوری ۲۰ سوال چهار گزینه‌ای با لحاظ نمره منفی و به صورت الکترونیکی برگزار شد و در بخش عملیاتی به ترتیب جستجوی فرد گمشده در فضای بسته، نجات مصدوم از کانال یا حفره، اولویت بندی اقدامات فوریتی، حمل مصدوم در موانع و حمل بک بورد بر روی دست مورد ارزیابی قرار گرفت.

مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ آهن مرکزی ادامه داد: در پایان این رقابت تیم های گل گهر سیرجان،معدن سرب و روی انگوران و شرکت سنگ آهن مرکزی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

فتاحی در پایان ضمن تشکر از حمایت های حمیدیان مدیرعامل شرکت،کسب این مقام را که نشانه آمادگی بالای علمی و عملی اورژانس شرکت سنگ آهن است را به وی،پرسنل و همشهریان عزیز تبریک عرض نمود.


ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده