رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۵
  • کد خبر : ۱۲۷۴۲۳
  • چاپ خبر : دیدار رییس منابع طبیعی و آبخیزداری بافق با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان

دیدار رییس منابع طبیعی و آبخیزداری بافق با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان

رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضائیه سالرز شهادت شهید بهشتی و یاران وفادارش با رئيس دادگستري و دادستان شهرستان در محل دادگستری ديدار كرد. به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران وفادارش، رییس اداره منابع طبیعی […]

رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضائیه سالرز شهادت شهید بهشتی و یاران وفادارش با رئيس دادگستري و دادستان شهرستان در محل دادگستری ديدار كرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران وفادارش، رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بافق به همراه رييس اداره مديريت عملكرد، رييس اداره امور حقوقي و رييس اداره حراست اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان يزد، فرمانده يگان حفاظت و كارشناس حقوقي اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان در محل دادگستري ا ديدار كردند.

رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري بافق ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به مسئولین دستگاه قضایی شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران وفادارش گفت: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان در شرایط مختلف با همکاری قوه قضائیه می تواند در حفاظت از عرصه هاي منابع طبيعي، حفظ حقوق بيت المال و انفال و کاهش تخلفات در اراضی ملی شهرستان نقش مؤثری داشته باشد.

محبوبه معتمدنيا با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر حفظ جنگل‌ها تأکید دارند، تصریح کرد: بر این اساس منابع طبیعی استان يزد بنا دارد 15 میلیون اصله نهال را ظرف مدت چهار سال در استان بکارد.

وی بیان كرد: طرح جهادی کاشت یک میلیارد اصله نهال یک طرح مردمی و به دستور رئیس جمهور در طی چهار سال با مشارکت کلیه دستگاههای اجرایی و با اهداف کنترل و کاهش معضلات زیست محیطی و به صفر رساندن تولید کربن و عمل به تعهدات کنوانسیون های بین المللی و زیست محیطی از جمله  کنوانسیون تغییر اقلیم و عضویت کشورمان در این کنوانسیون ها در جهت انجام  فرایند ترسیب کربن با کاشت نهال و يا هر فعاليتي كه پوشش گياهي بتواند دي اكسيد كربن را جذب كند، مي باشد.

رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق خواستار نهالكاري مشاركتي براي مجازات هاي جايگزين حبس طبق آراء صادره شد.

منبع: روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده