رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۸ تیر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۳
  • کد خبر : ۱۲۷۴۶۴
  • چاپ خبر : ذبح چند رأس گوسفند و یک نفر شتر برای توزیع بین نیازمندان بافقی در روز عید قربان
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بافق:

ذبح چند رأس گوسفند و یک نفر شتر برای توزیع بین نیازمندان بافقی در روز عید قربان

ابوالقاسم طلایی عنوان کرد: همزمان با عید سعید قربان چند رأس گوسفند و یک نفر شتر ذبح و بین ایتام و نیازمندان شهرستان توزیع شد. به گزارش آفتاب بافق؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بافق ضمن تبریک عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) همه ساله در […]

ابوالقاسم طلایی عنوان کرد: همزمان با عید سعید قربان چند رأس گوسفند و یک نفر شتر ذبح و بین ایتام و نیازمندان شهرستان توزیع شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بافق ضمن تبریک عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) همه ساله در عید قربان گوشت‌های قربانی اهدایی از سوی مردم این شهرستان و نیکوکاران را بین مددجویان زیر پوشش و افراد نیازمند توزیع می‌کند.

ابوالقاسم طلایی ادامه داد: امسال نیز به کمک مردم خیر و حامیان طرح اکرام ایتام شهرستان بافق چند رأس گوسفند و یک نفر شتر خریداری و ذبح شد و به همراه گوشت های قربانی اهدایی مردم توسط پرسنل این نهاد در بسته‌های کاملا بهداشتی آماده و بین ایتام  و نیازمندان شهری و روستایی تحت حمایت کمیته امداد توزیع شد.

وی ضمن قدردانی از مشارکت خیرین و نیکوکاران بافقی در این امر خداپسندانه افزود:  ان شاالله  در روزعید غدیر نیز بتوانیم از محل کمکهای مردمی بسته های معیشتی تهیه و به عنوان اطعام غدیر به یاد حضرت علی (ع)  بین ایتام و دیگر اقشار نیازمند توزیع نماییم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده