رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷
  • کد خبر : ۱۲۷۵۳۸
  • چاپ خبر : پیام سرپرست بخشداری مرکزی بافق به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

پیام سرپرست بخشداری مرکزی بافق به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

به گزارش آفتاب بافق، محمد رحیمی پور سرپرست بخشداری مرکزی بافق به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد: شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش تاثیرگذاری در رشد و بالندگی و […]

به گزارش آفتاب بافق، محمد رحیمی پور سرپرست بخشداری مرکزی بافق به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش تاثیرگذاری در رشد و بالندگی و توسعه سکونتگاه های شهری و روستایی دارند.

دهیاران در مقام مدیران ارشد روستا و متولیان اصلی توسعه پایدار در مناطق روستایی و بازوان اجرایی شوراها، پیوندی زیبا از مشارکت مردم و دولت، در میدان عمل برای توسعه پایدار و متوازن در روستاها هستند.

آنچه قابل تقدیر است تلاش بی منت دهیاران  به عنوان نمایندگان  و خادمین مردم در روستاها  است که با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و  ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم شوند.

اینجانب ضمن گرامیداشت چهاردهم تیرماه روز دهیار و تبریک این روز و مناسبت مهم، از دهیاران سختکوش استان یزد،به ویژه تلاشگران عرصه سازندگی بخش مرکزی بافق  تقدير و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفيقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتي را براي ایشان و خانواده های محترمشان مسالت دارم.

محمد رحیمی پور

سرپرست بخشداری مرکزی بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده