رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ تیر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۵
  • کد خبر : ۱۲۷۵۴۷
  • چاپ خبر : پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر بافق به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر بافق به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای اسلامی شهر،طی پیامی، ۱۴ تیر ماه “روز شهرداری و دهیاری” را به تمامی مدیران و مجاهدان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک و تهنیت گفتند. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسْمِ الله الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ نامگذاری چهاردهم تيرماه به عنوان روز “شهرداری و دهياری” با هدف آشنايي آحاد […]

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای اسلامی شهر،طی پیامی، ۱۴ تیر ماه “روز شهرداری و دهیاری” را به تمامی مدیران و مجاهدان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک و تهنیت گفتند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسْمِ الله الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

نامگذاری چهاردهم تيرماه به عنوان روز “شهرداری و دهياری” با هدف آشنايي آحاد جامعه با عملكرد و خدمات شهرداری ها و دهياری ها، ارتقاء منزلت خانواده ی بزرگ شهرداری ها و دهياری ها، هم افزايی و افزايش همدلی و تعامل مردم و خانواده مديريت شهری، فرصت مغتنمی است تا از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مديريت شهری و روستایی، قدردانی و تجليل به عمل آید.

شهرداري ها و دهياري ها به عنوان يک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرايی  – مبتنی بر مشارکت مردم-  همواره مورد توجه بوده و برای دست يابي به شاخصه های شهر و روستای توسعه يافته و پويا، نيازمند عزم و اراده جدي تمامي تلاشگران اين عرصه است که با برنامه ريزي علمي، مسير توسعه ی همه جانبه را هموار و فضايی مطلوب برای مردم فراهم کنند.

ضمن تبريک اين روز به تمامی مدیران و مجاهدان عرصه مدیریت شهری و روستایی و تقدیر از خدمات شبانه روزي کارکنان شریف و خدوم شهرداری، بویژه مهندس نوروززاده شهردار پرتلاش و مجرّب بافق؛ از خداوند سبحان  توفيقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی براى همه ی فعالان و زحمتکشان اين عرصه در راستای اصل خدمت بی منت به مردم مسألت داریم.

شورای اسلامی شهر بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده