رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ تیر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۰
  • کد خبر : ۱۲۷۵۶۴
  • چاپ خبر : بازدید میدانی معاون عمرانی فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی بافق از روستاها

بازدید میدانی معاون عمرانی فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی بافق از روستاها

معاون عمرانی فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی بافق به همراه چند تن از رؤسای ادارات شهرستان از روستاهای باقر آباد، صادق آباد و حسن آباد بازدید و مسائل و مشکلات این روستاها پیگیری و حل مشکلات در دستور کار قرار گرفت. به گزارش  آفتاب بافق؛ حسن تفکری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار […]

معاون عمرانی فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی بافق به همراه چند تن از رؤسای ادارات شهرستان از روستاهای باقر آباد، صادق آباد و حسن آباد بازدید و مسائل و مشکلات این روستاها پیگیری و حل مشکلات در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش  آفتاب بافق؛ حسن تفکری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار به همراه محمد رحیمی پور سرپرست بخشداری مرکزی و روسای ادارات آب و فاضلاب، جهاد کشاورزی، راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان از روستاهای باقر آباد، صادق آباد و حسن آباد بازدید و مسائل و مشکلات این روستاها پیگیری و حل مشکلات در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست بخشداری مرکزی بافق با اشاره به درخواست های شورا و اهالی روستاها در بازدیدهای به عمل آمده، گفت: از جمله درخواست این روستاها میتوان به مرمت ۵ هزار متر کانال بتنی باقر آباد، تامین اعتبار جهت اجرای زیر ساخت آسفالت زمین های واگذاری بنیاد مسکن باقر آباد؛ آسفالت کنارگذر روستای صادق آباد و همچنین تامین هزینه برق دکل آنتن دهی دو روستا اشاره کرد.

وی افزود: همچنین مقرر شد یک دستگاه آب تصفیه کن با پیگیری روستاییان توسط یک خیر محلی به روستای صادق آباد هدیه شود.

در ادامه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و سرپرست بخشدار مرکزی بافق از مسیر ورودی شهرک فسفات و کوچه های شهرک؛ جهت اخذ تصمیم زیر سازی و آسفالت بازدید کرد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق ​​​​​​​

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده