رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۸
  • کد خبر : ۱۲۷۵۷۴
  • چاپ خبر : مراسم جشن تکلیف دختران ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق +تصاویر

مراسم جشن تکلیف دختران ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق +تصاویر

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق از برگزاری مراسم جشن تکلیف دختران ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد در محل سالن اجتماعات این اداره خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ طلایی مبارکه با اعلام این خبر افزود: بمناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم، دختران ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق رسیدن به سن […]

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق از برگزاری مراسم جشن تکلیف دختران ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد در محل سالن اجتماعات این اداره خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ طلایی مبارکه با اعلام این خبر افزود: بمناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم، دختران ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق رسیدن به سن تکلیف خود را جشن گرفتند.

وی افزود: در این مراسم معنوی بسته ویژه نماز شامل چادر ، مهر و تسبیح، سجاده و یک جلد کلام الله مجید به دختران مکلف شده اهدا شد.

رئیس کمیته امداد بافق با بیان اینکه ورود به سن تکلیف یک رویداد زیبا و متعالی است ، تصریح کرد : هدف از برگزاری این مراسم و جشن عبادت ، اشاعه ترویج فرهنگ دینی ، قرآنی ، توسعه عفاف و حجاب در میان جامعه تحت حمایت است .

وی اجرای برنامه های شاد و متنوع از جمله برگزاری مسابقه همراه با اهدای جایزه،اجرای سرود،دکلمه خوانی،سخنرانی حجت  الاسلام  ناصر خواه پیرامون غدیر خم و اهمیت برپایی نماز و جشن  تکلیف،برپایی نماز جماعت ظهر با حضور دختران ایتام و والدین آنان و صرف ناهار اطعام غدیر را از جمله برنامه های این مراسم عنوان کرد.

خبر:م.بختیاری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده