رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۹ تیر ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۹
  • کد خبر : ۱۲۷۶۲۵
  • چاپ خبر : 25 تیرماه نشست توجیهی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در بافق
فرماندار بافق خبر داد؛

25 تیرماه نشست توجیهی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در بافق

فرماندار بافق از نشست متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن بافق با مدیران کل ادارات بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و رئیس شعب بانک مسکن استان یزد در 25 تیرماه سال جاری خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ فرماندار بافق به همراه معاون برنامه ریزی فرمانداری و اعضای شورای مسکن شهرستان بافق با حضور در محل […]

فرماندار بافق از نشست متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن بافق با مدیران کل ادارات بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و رئیس شعب بانک مسکن استان یزد در 25 تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ فرماندار بافق به همراه معاون برنامه ریزی فرمانداری و اعضای شورای مسکن شهرستان بافق با حضور در محل اجرای پروژه نهضت ملی بافق اقدامات و مشکلات این طرح را مورد بررسی قرار داد.

ابوالقاسم دهقان در حاشیه این بازدید مسائل مطرح شده و تصمیمات اخذ شده را برای دو طرح اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن در بافق تشریح کرد و گفت: در سایت 180 هکتاری طرح نهضت ملی مسکن مقرر شد راه شهرسازی شهرستان پیگیری لازم در خصوص تجدید نظر و بررسی نتیجه آزمایشگاه مکانیک خاک و همچنین نحوه آماده سازی و زیرسازی قطعات مسکونی پیگیری لازم را انجام دهد.

وی در خصوص تکمیل 145 واحد طرح اقدام ملی مسکن و طرح های رفاهی این طرح از تسطیح و آماده سازی محل احداث مسجد سایت 4 هکتاری طرح اقدام ملی مسکن جهت برگزاری مراسم محرم خبر داد و گفت: به دنبال تکمیل این طرح ادارات آب و برق متعهد شدند نسب به تفکیک انشعابات آب و برق سایت 145 واحدی و نصب انشعاب اقدامات لازم را به عمل آورند.

فرماندار بافق با اشاره به ابهامات پیش آمده برای برخی از متقاضیان طرح اقدام ملی گفت: به منظور رفع ابهامات و نحوه ادامه فعالیت مقرر شد بنیاد مسکن شهرستان بافق ضمن دعوت از مالکین 145 واحد طرح اقدام ملی مسکن، جلسه ی توجیهی با حضور مدیران کل ادارات بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و رئیس شعب بانک مسکن استان یزد، روز 25 تیرماه در محل پروژه برگزار شود.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده