رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ تیر ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۱
  • کد خبر : ۱۲۷۶۵۸
  • چاپ خبر : گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهید اکبر خواجه زاده
هر پنجشنبه یک شهید؛

گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهید اکبر خواجه زاده

مقام معظم رهبری فرمودند: شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. به گزارش آفتاب بافق، گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در […]

مقام معظم رهبری فرمودند: شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد.

به گزارش آفتاب بافق، گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ و این مائیم که باید با ارتباط و اتصال به این مفهوم بلند و ماندگار، برای خود و جامعه و کشور خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم.

به یاد شهیدان بودن خود ادای وظیفه‌‌ای در این راه است.

سلام خدا بر ارواح طیبه‌ شهیدان و خانواده‌های صبور آنان و سلام بر روح مطهر شهید اکبر خواجه زاده جوانمرد 19 ساله و حماسه آفرین روزهای نبرد با دشمن که با شرکت در عملیات های متعدد به دفاع از ناموس،میهن و نظام پرداخت. وی در صحنه نبرد با متجاوزان کشور در عملیات والفجر مقدماتی و منطقه جنگل امقر به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهید اکبر خواجه زاده فرزند علی ، سال 1342 در روستای بنستان و خانواده ای مذهبی و سختکوش دیده به جهان گشود. وی پس از طی دوران کودکی مشغول به تحصیل تا مقطع متوسطه شد. در دوران انقلاب فعالیت های سیاسی زیادی داشت و بطور جدی در تظاهرات شرکت می کرد.

وقتی دشمن خاک وطن را اشغال نمود،درس و مدرسه را رها کرد و پس از پشت سر نهادن دوره های آموزش نظامی بسوی جبهه شتافت. شهید خواجه زاده پس از رشادت های فراوان در عملیات والفجر مقدماتی در منطقه جنگل امقر در حین عملیات در تاریخ 1361/11/21 مفقود الاثر شد و پیکر مطهرش در آذرماه 1369 بعد از 8 سال به وطن بازگشت.

کلامی گهربار از شهید اکبر خواجه زاده؛

سخن من با مردم همیشه در صحنه این است که از امام پیروی نمایید و سخنان او را سرمشق زندگی و رفتار و کردار خویش قرار دهید تا بتوانید با این کار مشت محکمی به دهان ابر قدرتهای خونخوار و صهیونیسم غاصب بزنید.

در این پنجشنبه به روح مطهر این شهید و تمام شهیدان 8 سال دوران دفاع مقدس درود می فرستیم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده