رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ تیر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۶
  • کد خبر : ۱۲۷۷۰۱
  • چاپ خبر : شعار هفته بهزیستی، برای مردم ،برای به زیستن

شعار هفته بهزیستی، برای مردم ،برای به زیستن

به گزارش آفتاب بافق؛ مهرنگار گرگیج مسئول مشارکت های مردمی جامعه معلولین بافق در پیامی فرا رسیدن هفته بهزیستی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: «سلامت جسم و روان، زیربنایی ترین عامل پیشرفت و تکامل یک جامعه است» در دین مبین اسلام ، پیوسته  به احسان  و دستگیری  از  کسانی سفارش  […]

به گزارش آفتاب بافق؛ مهرنگار گرگیج مسئول مشارکت های مردمی جامعه معلولین بافق در پیامی فرا رسیدن هفته بهزیستی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

«سلامت جسم و روان، زیربنایی ترین عامل پیشرفت و تکامل یک جامعه است»

در دین مبین اسلام ، پیوسته  به احسان  و دستگیری  از  کسانی سفارش  شده است که به کمک  و یاری،  نیازمند هستند. از سویی، سلامت جسم، جان و روان، زیر بنای عامل  پیشر فت  و تکامل جامعه است. این مهم جز از منظر کمک ویاری رساندن به مددجویان نیازمند و رسیدگی به امور معلو لین، آسیب دیدگان اجتماعی ومحرومین میسر نخواهد شد.

خدمت به بهترین خلق خدا توفیقی الهی است که تنها نصیب عدّه ای می شود که لایق لطف خدایند و سازمان بهزیستی، بعنوان تخصصی ترین سازمان در امر رفاه اجتماعی در ایران است که با برخورداری از نیروهای علمی و تخصصی در راستای کمک به  انسانهای نیازمند یاری گری و مشکلات اجتماعی را ریشه یابی و درمان می کند.

فرا رسیدن گرامیداشت هفته بهزیستی با شعار “برای مردم ،برای به زیستن “

را به  تمامی خیرین ، مهرورزان دلسوز بهزیستی، مدیران ، کارکنان ،مددکاران ،بخصوص فرشتگان زمینی ،مددجویان و توانخواهان و خانواده بزرگ بهزیستی ، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض کرده و از درگاه خداوند حکیم  برای این عزیزان  آرزوی کامیابی و کامروایی روزافزون دارم.

«هفته بهزیستی ۲۴الی ۳۰ تیرماه گرامیباد»

 مسئول مشارکت های مردمی جامعه معلولین بافق/ مهرنگار گرگیج

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده