رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۶
  • کد خبر : ۱۲۷۷۹۷
  • چاپ خبر : پیام مدیرعامل شرکت صنایع معدنی نوظهور کویر بافق‌‌ به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

پیام مدیرعامل شرکت صنایع معدنی نوظهور کویر بافق‌‌ به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

به گزارش آفتاب بافق؛ عبدالرضا محمودپور مدیرعامل شرکت صنایع معدنی نوظهور کویر بافق‌‌ به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد: محرم ماهی است که الفبای آن فداکاری ،جانبازی،خلوص و خدا محوری می باشد .محرم یاد آور […]

به گزارش آفتاب بافق؛ عبدالرضا محمودپور مدیرعامل شرکت صنایع معدنی نوظهور کویر بافق‌‌ به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

محرم ماهی است که الفبای آن فداکاری ،جانبازی،خلوص و خدا محوری می باشد .محرم یاد آور بزرگترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشر است .ماه عزای حسینی ،ماه فداکاری و گذشت،ماه انتشار امر به معروف و نهی از منکر و ماهی است که باید از آن درس های زندگی را آموخت و واقعیت اسلام را دریافت و با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه زنده عاشورا را یادآور شد .

واقعه عاشورا کامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق علیه باطل است که آثار آن در تمام ابعاد تاریخ شیعه و زندگی آزادگان و آزاد اندیشان جهان مشهود است.

اینجانب فرارسیدن ماه محرم و سالروز شهادت جانگداز سرور و سالار شهیدان،حضرت اباعبدالله الحسین(ع)و هفتاد و دوتن از یاران مخلص ایشان را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله العظم (عج)،مقام عظمای ولایت ،مردم ولایی شهرستان بافق و کارکنان شریف شرکت صنایع معدنی نوظهور کویر بافق تسلیت عرض نموده ،امید است با استعانت از الطاف الهی توفیق شرکت در مراسم عزاداری را پیدا کرده و از این ایام معنوی بهره لازم را ببریم.

عبدالرضا محمودپور

مدیرعامل شرکت صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده