رفتن به بالا
  • شنبه - ۳۱ تیر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
  • کد خبر : ۱۲۷۸۸۲
  • چاپ خبر : بازدید شبانه دامپزشکی بافق از واحد های عرضه مرغ تازه

بازدید شبانه دامپزشکی بافق از واحد های عرضه مرغ تازه

رییس دامپزشکی بافق از تعدادی از مراکز عرضه مرغ تازه در شهرستان بصورت شبانه بازدید نمود.  به گزارش آفتاب بافق؛ رسالت مهم اداره دامپزشکی، دسترسی جامعه به فرآورده های خام دامی سالم و بهداشتی است که بازرسین اداره دامپزشکی شهرستان بافق نظارت و بازرسی از قصابی ها، مرغ فروشیها، رستورانها و … بصورت مستمر و […]

رییس دامپزشکی بافق از تعدادی از مراکز عرضه مرغ تازه در شهرستان بصورت شبانه بازدید نمود. 

به گزارش آفتاب بافق؛ رسالت مهم اداره دامپزشکی، دسترسی جامعه به فرآورده های خام دامی سالم و بهداشتی است که بازرسین اداره دامپزشکی شهرستان بافق نظارت و بازرسی از قصابی ها، مرغ فروشیها، رستورانها و … بصورت مستمر و روزانه انجام میدهند. در همین راستا سالاری رییس دامپزشکی بافق از تعدادی از مراکز عرضه مرغ تازه در شهرستان بصورت شبانه بازدید نمود.

فرزانه سالاری ادامه داد: رسالت مهم اداره دامپزشکی، دسترسی جامعه به فرآورده های خام دامی سالم و بهداشتی است که تحقق این امر مستلزم نظارت مستمر و دقیق بر مراکز عرضه این فرآورده ها می باشد. یکی از ملزومات داشتن جامعه سالم ، برخورداری افراد آن جامعه از تغذیه سالم است که در راستای تضمین سلامت فرآورده های خام دامی و تحقق شعار ” نظارت ازمزرعه تا سفره مردم” نظارتهای دامپزشکی بصورت روزانه انجام می شود.

علیرضا صادق نیا کارشناس نظارت و بازرسی دامپزشکی بافق افزود: بازرسین اداره دامپزشکی  بصورت کاملا سر زده از تمامی اماکن عرضه فرآورده های خام دامی بازدید بعمل می آوردند تا مردم عزیز شهرستان با اطمینان خاطر از این فرآورده ها استفاده نمایند و وظیفه تمامی اصناف مربوطه این است که با بازرسان اداره دامپزشکی کمال همکاری را داشته باشند. بدون شک قانون و خواست تمام مردم این است که با اصنافی که فرآورده های غیر بهداشتی و منقضی به مردم عرضه می کنند به شدت برخورد شود.

رییس دامپزشکی بافق در پایان خاطر نشان کرد: عموم مردم درصورت مشاهده تخلف از سوی واحدهای عرضه فرآورده خام دامی می‌توانند با سامانه ۱۵۱۲ و یا تلفن ۳۲۴۳۷۳۱ تماس حاصل نموده و موارد را به این اداره گزارش نمایند تا بازرسان مربوطه در اولین فرصت موضوع را پیگیری کنند.

منبع: روابط عمومی دامپزشکی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده