رفتن به بالا
  • شنبه - ۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۴
  • کد خبر : ۱۲۸۰۴۷
  • چاپ خبر : تقدیر از مدیران مدارس همدل توسط رئیس کمیته امداد بافق +تصاویر

تقدیر از مدیران مدارس همدل توسط رئیس کمیته امداد بافق +تصاویر

به‌پاس نیت خیر خواهانه 10 مدیر نیکوکار طرح مدارس همدل،کمیته امداد شهرستان بافق لوح تقدیر مدیر کل آموزش و پرورش و مدیرکل کمیته امداد استان یزد را به آنان تقدیم کرد. به گزارش آفتاب بافق، طلایی مبارکه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق با بیان اینکه طرح مدارس همدل باهدف گسترش و تأمین عدالت […]

به‌پاس نیت خیر خواهانه 10 مدیر نیکوکار طرح مدارس همدل،کمیته امداد شهرستان بافق لوح تقدیر مدیر کل آموزش و پرورش و مدیرکل کمیته امداد استان یزد را به آنان تقدیم کرد.

به گزارش آفتاب بافق، طلایی مبارکه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق با بیان اینکه طرح مدارس همدل باهدف گسترش و تأمین عدالت آموزشی و تربیتی طراحی و اجرا شده است،گفت: طی توافق صورت گرفته با اداره کل آموزش‌ و پرورش و با همکاری مدیران مدارس، به دانش‌آموزان مورد حمایت کمیته امداد برای تقویت بنیه علمی آنان با برگزاری کلاس های خصوصی و تقویتی کمک می شود.

وی با اشاره به تقدیر از 10 مدیر مدارس همدل که با حمایت از دانش آموزان بی بضاعت همکاری مجدانه با کمیته امداد بافق داشتند،افزود: در دیدار با این مدیران لوح تقدیر مدیر کل آموزش و پرورش و مدیرکل کمیته امداد استان یزد به آنان تقدیم شد.

طلایی مبارکه تعداد دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد را 335 نفر عنوان کرد که به کمک خیرین وحامیان  طرح  اکرام ایتام هزینه های تحصیلی آنان تامین می شود،اظهار کرد: بیشتر حامیان طرح ایتام و محسنین قشر فرهنگی و معلمان مدارس بافق هستند که از همه آنان قدردانی می کنم.

تنظیم: م.بختیاری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده