رفتن به بالا
  • شنبه - ۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۸
  • کد خبر : ۱۲۸۰۶۷
  • چاپ خبر : تقدیر فرمانده انتظامی بافق از همکاری هیاتهای عزاداری در مراسمات دهه اول محرم

تقدیر فرمانده انتظامی بافق از همکاری هیاتهای عزاداری در مراسمات دهه اول محرم

فرمانده انتظامی شهرستان بافق از همکاری خوب هیاتهای مذهبی در برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم تقدیر و تشکر کرد. به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ  شهرام طولابی نژاد گفت: عزاداری برای امام حسین (ع) و یاران با وفایش در قیام کربلا از بزرگ‌ترین منت‌هایی بوده که خداوند بر ما عطا کرده است و بزرگان دین […]

فرمانده انتظامی شهرستان بافق از همکاری خوب هیاتهای مذهبی در برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ  شهرام طولابی نژاد گفت: عزاداری برای امام حسین (ع) و یاران با وفایش در قیام کربلا از بزرگ‌ترین منت‌هایی بوده که خداوند بر ما عطا کرده است و بزرگان دین مبین اسلام همواره تاکید کرده‌اند که مردم باید عزاداری امام حسین (ع) را به عنوان الگویی در زندگی، سرلوحه خود قرار دهند.

وی افزود: هیئت‌های مذهبی در شهرستان بافق در دهه اول محرم با شور حسینی، کارنامه‌ای پر افتخار با تجاربی ریشه‌دار و عمیق در تعظیم شعائر دینی و بخصوص سنت شکوهمند عزاداری آفریدند.

فرمانده انتظامی بافق ادامه داد: در این راستا از خدمات صادقانه و خالصانه تمامی مردم به ویژه مسئولین هیأت‌های مذهبی، مداحان و ذاکران اهل البیت (ع) در هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن مراسم و رعایت نظم و رعایت قوانین و مقررات، تشکر و مراتب سپاس و تقدیر خود را اعلام می‌دارم.

منبع: خبرنگار پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده