رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
  • کد خبر : ۱۲۸۱۰۰
  • چاپ خبر : پلمپ واحد عرضه فرآورده خام دامی متخلف توسط دامپزشکی بافق

پلمپ واحد عرضه فرآورده خام دامی متخلف توسط دامپزشکی بافق

در بازرسی و نظارت بهداشتی دامپزشکی از واحدهای عرضه کننده فرآورده های خام دامی، یک واحد صنفی عرضه کننده فرآورده های خام دامی به علت تکرار تخلف‌های بهداشتی و بی ‌توجهی به ضوابط دامپزشکی با دستورمقام قضایی و با همکاری پلیس اماکن پلمپ شد. به گزارش آفتاب بافق؛ فرزانه سالاری رئیس دامپزشکی بافق با بیان […]

در بازرسی و نظارت بهداشتی دامپزشکی از واحدهای عرضه کننده فرآورده های خام دامی، یک واحد صنفی عرضه کننده فرآورده های خام دامی به علت تکرار تخلف‌های بهداشتی و بی ‌توجهی به ضوابط دامپزشکی با دستورمقام قضایی و با همکاری پلیس اماکن پلمپ شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ فرزانه سالاری رئیس دامپزشکی بافق با بیان این‌ که فرآورده های خام دامی موجود در واحد متخلف، از لحاظ ظاهری توسط کارشناسان بهداشتی دامپزشکی نا سالم ، غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف  تشخیص داده شد  از عرضه محصولات غیر بهداشتی جلوگیری و با اخذ حکم قضایی از دادسرای عمومی و انقلابی شهرستان بافق، محموله فوق از چرخه مصرف انسانی خارج و معدوم گردید.

وی افزود: متأسفانه این مرکز به رغم دریافت تذکرات قبلی، به ضوابط دامپزشکی عمل ننموده است که این بی توجهی منجر به صدور حکم پلمپ گردید.

سالاری در پایان ضمن اشاره به اهمیت نظارتهای بهداشتی دامپزشکی در ارتقای بهداشت عمومی و حفظ سلامت شهروندان تصریح کرد: جدیت در بازرسی از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی از طریق ارائه مواد غذایی بهداشتی از اهداف مهم دامپزشکی بوده و در این راه دامپزشکی از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود.

منبع: روابط عمومی دامپزشکی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده