رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
  • کد خبر : ۱۲۸۱۸۴
  • چاپ خبر : آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه ۳ کلاس در مدرسه پاسداران بافق

آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه ۳ کلاس در مدرسه پاسداران بافق

عملیات اجرایی طرح توسعه سه کلاس درس در آموزشگاه پاسداران از محل بودجه اعتبارات استان آغاز شد. به گزارش آفتاب بافق؛ معاونت توسعه پشتیبانی و مالی آموزش و پرورش شهرستان ضمن اعلام این خبر افزود: در این طرح سه کلاس درس و یک اتاق اداری با هدف تفکیک دو مدرسه دخترانه کوثر و پسرانه پاسداران […]

عملیات اجرایی طرح توسعه سه کلاس درس در آموزشگاه پاسداران از محل بودجه اعتبارات استان آغاز شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ معاونت توسعه پشتیبانی و مالی آموزش و پرورش شهرستان ضمن اعلام این خبر افزود: در این طرح سه کلاس درس و یک اتاق اداری با هدف تفکیک دو مدرسه دخترانه کوثر و پسرانه پاسداران به آموزشگاه پاسداران اضافه می‌شود.

وی این پروژه را یکی از فوریت‌های پروژه‌ عمرانی مدارس شهرستان عنوان و اظهار داشت: بعد از اعلام تخریبی بودن ساختمان دبستان پاسداران در سال های گذشته ، مدرسه پسرانه پاسداران و دخترانه کوثر در محله مظفریه شهرستان به صورت چند پایه و از یک ساختمان آموزشی در شیفت صبح استفاده می‌کردند.

کرمی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده در سال تحصیلی گذشته و بررسی آسیب‌های اجتماعی موجود تصمیم بر افزایش کلاس درس و جداسازی ساختمان آموزشی و حیاط مدرسه گرفته شد.

وی بودجه مورد نیاز ساخت این کلاس‌ها را  ۳میلیارد و ۵۹۲ میلیون تومان عنوان و خاطرنشان ساخت: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات استانی سازمان مدیریت تامین و اداره کل نوسازی  و تجهیزات مدارس استان یزد به عنوان دستگاه کارفرما می باشد.

معاونت توسعه پشتیبانی و مالی آموزش و پرورش شهرستان در پایان  ابراز امیدواری کرد این کلاس ها در بهمن ماه سال جاری مورد بهره برداری قرار گیرد.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده