رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۸
  • کد خبر : ۱۲۸۱۹۴
  • چاپ خبر : برگزاری نشست برنامه ریزی راهیان نور شهرستان بافق

برگزاری نشست برنامه ریزی راهیان نور شهرستان بافق

فرماندار بافق بصیرت افزایی و لزوم هم افزایی و اهتمام مسئولان شهرستان را در اجرائی شدن اردوی راهیان نور خواستار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ جلسه قرارگاه راهیان نور شهرستان بافق با حضور فرماندار بافق، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان شهرستان در فرمانداری بافق و به صورت ویدئو کنفرانس با مرکز استان […]

فرماندار بافق بصیرت افزایی و لزوم هم افزایی و اهتمام مسئولان شهرستان را در اجرائی شدن اردوی راهیان نور خواستار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ جلسه قرارگاه راهیان نور شهرستان بافق با حضور فرماندار بافق، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان شهرستان در فرمانداری بافق و به صورت ویدئو کنفرانس با مرکز استان به ریاست استاندار یزد برگزار شد.

استاندار یزد که به صورت ویدئو کنفرانس با مسئولان شهرستانی سخن می گفت به اهمیت و جایگاه راهیان نور در کلام رهبر معظم انقلاب اشاره و خاطر نشان کرد: منویات ایشان مبنی بر اینکه «راهیان نور در واقع فناوری استفاده از ثروت عظیم و معدن طلای دوران دفاع مقدس است»، مؤید اهمیت این حرکت عظیم فرهنگی است.

مهران فاطمی اظهارداشت: به منظور بهره مندی بیش از پیش از فضای معنوی راهیان نور علاوه بر  تصمیم گیری در خصوص مباحث سخت افزاری در قرارگاه، باید به محتواها و شیوه های روایتگری، توجه ویژه داشت. 

استاندار یزد ادامه داد: برنامه ریزی های لازم جهت ارتقاء زیرساخت های اردوگاه شهید عاصی‌زاده و افزایش سطح کیفیت ارائه خدمات به زائران انجام شود.

وی، راهیان نور را یک رویداد به شدت متحول کننده خواند و گفت: راهیان نور یکی از مسیرهای مهم برای تحول عمیق فکری است لذا افزایش تعداد کاروان های اعزامی و کیفیت خدمات رسانی باید به عنوان یک راهبرد در برنامه ها گنجانده شود.

فرماندار بافق در ادامه به مهمترین اهداف اردوی راهیان نور اشاره کرد و گفت: پیوند نسل جدید با نسل دفاع مقدس و جنگ تحمیلی و شناخت سرزمین های دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان جامعه از مهمترین اهدافی است که در اردوی راهیان نور دنبال می شود.

ابوالقاسم دهقان بصیرت افزایی و لزوم هم افزایی و اهتمام مسئولان شهرستان را در اجرائی شدن این حرکت فرهنگی خواستار شد و تاکید کرد: طرح اردوی راهیان نور باید تقویت شود و تمامی دست اندرکاران و مسئولین اجرایی شهرستان باید در جهت افزایش زائر و برگزاری باشکوه این حرکت فرهنگی تمام تلاش خود را انجام دهند و همواره بدانند که اگر مسئولیتی دارند به پاس خون شهدا می باشد.

در ادامه مسئولان شهرستان در خصوص نحوه اعزام و کیفیت بخشی اردوی اهیان نور شهرستان بافق بحث و تبادل نظر شد و تصمیاتی گرفته شد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده