رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵
  • کد خبر : ۱۲۸۲۰۷
  • چاپ خبر : اختتامیه کلاس مربیگری فوتبال درجه C آسیا به همت هیات فوتبال شهرستان بافق

اختتامیه کلاس مربیگری فوتبال درجه C آسیا به همت هیات فوتبال شهرستان بافق

مراسم اختتامیه دوره مربیگری فوتبال درجه C آسیا پس از 13 روز به میزبانی هیات فوتبال شهرستان در مجموعه ورزشی تختی اداره ورزش و جوانان بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ مراسم اختتامیه دوره مربیگری فوتبال درجه C آسیا با حضور مربیان علاقمند و با مدرسی محمد رضا خطیب و دستیاری احسان توکلی  طی […]

مراسم اختتامیه دوره مربیگری فوتبال درجه C آسیا پس از 13 روز به میزبانی هیات فوتبال شهرستان در مجموعه ورزشی تختی اداره ورزش و جوانان بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ مراسم اختتامیه دوره مربیگری فوتبال درجه C آسیا با حضور مربیان علاقمند و با مدرسی محمد رضا خطیب و دستیاری احسان توکلی  طی ۱۳ روز به میزبانی هیات فوتبال شهرستان در مجموعه ورزشی تختی اداره ورزش و جوانان بافق برگزارشد.

شرکت کنندگان در صورت قبولی در این دوره برای ارتقاء سطح مربیگری و اخذ مدرک بالاتر ؛پس از کسب مهارت های لازم و فعالیت مستمر در فوتبال؛ می توانند در دوره آموزش مربیگری فوتبال درجه B اسیا ثبت نام کنند.

استاد محمدرضا خطیب در روز پایانی این دوره بیان داشت: بسیار خرسندم که در این مدت در خدمت مربیان و مردم شریف شهرستان بافق بودم.امیدوارم فوتبال بافق را با توجه به ثروت زیاد مادی و ثروت زیاد معنوی که همان استعدادهای بالقوه این شهرستان هستند را در سطح اول کشور ببینم.

وی ابراز امیدواری کرد مربیانی که به فوتبال شهرستان بافق تزریق میشوند با گذراندن سطوح بالاتر مربیگری به ارتقاء فوتبال این شهرستان کمک بسیاری خواهند کرد.

در مراسم اختتامیه  توکلی ضمن تبریک به مربیان شرکت کننده با رویکرد ویژه به مربیان پایه حاضر در کلاس بر لزوم اهمیت تربیت و پرورش کودکان علاقمند به فوتبال در آکادمی های فوتبال و استفاده مفید از مدرک دریافتی و نیز استمرار بر مطالعه و ارتقاء سطح دانش و علم مربیان تأکید کرد.

همچنین سرپرست اداره ورزش و جوانان ضمن تشکر از رئیس هیات فوتبال استان و مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت سنگ آهن  استاد محصص که در این مراسم حضور داشته  وازهمکاری هیات فوتبال شهرستان و همراهی آقایان عباس صادقی دبیر هیات  وعلی مسلمان رئیس کمیته آموزش تشکر وقدردانی کرد.

در پایان مراسم به هر یک  از شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره اهداء شد.

منبع: روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده