رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵
  • کد خبر : ۱۲۸۲۴۷
  • چاپ خبر : پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش بافق در پی درخشش دانش آموز بافقی در مسابقات قرآن ،عترت و نماز

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش بافق در پی درخشش دانش آموز بافقی در مسابقات قرآن ،عترت و نماز

به گزارش آففتاب بافق؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت راهیبابی دانش آموز “محمدطاها تفکری ” به مرحله کشوری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن ،عترت و نماز در رشته احکام پیام تبریک صادر کرد. متن پیام بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم الرحمن *علم القرآن   با اهدای […]

به گزارش آففتاب بافق؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت راهیبابی دانش آموز “محمدطاها تفکری ” به مرحله کشوری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن ،عترت و نماز در رشته احکام پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

الرحمن *علم القرآن

  با اهدای سلام و تحیات

     شهرستان بافق ، بستر افتخار آفرینی نوجوانان برومندی است که همواره زمینه سربلندی شهرستانی و استانی را در عرصه های مختلف بویژه در حوزه معارف اسلامی فراهم آورده اند. نشر و بسط فضای معنوی در محیط آموزشگاه های شهرستان وتربیت دانش آموزان قرآنی و ولایی ، همواره مورد اهتمام و تاکید بوده و بی شک نقش مربیان و معاونین پرورشی و فعالان قرآن کریم و همت و تلاش دانش آموزان در این عرصه شایان توجه است.

 خبر خوش و شیرین موفقیت دانش آموز عزیز “محمدطاها تفکری ” در راهیبابی به مرحله کشوری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن ،عترت و نماز در رشته احکام  موجب مسرت و خوشحالی شد  .

امید است تمامی دانش آموزان گرامی، با قدم نهادن در مسیر معارف اسلامی و پیروی از ائمه اطهار، مسیر سعادت و نیک بختی در تمام مراحل زندگی را طی نموده، گام های بلندی به سوی قله های طهارت و عصمت بردارید.

سیدجواد میرجعفری             

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده