رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۵
  • کد خبر : ۱۲۸۲۵۰
  • چاپ خبر : پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق به مناسبت روز خبرنگار

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش آفتاب بافق؛ دکتر مهدی اشرفی بافقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد: حقیقت به روایت خبرنگار شرح داده می شود و اوست که باید تصمیم بگیرد راوی حقیقت باشد یا […]

به گزارش آفتاب بافق؛ دکتر مهدی اشرفی بافقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

حقیقت به روایت خبرنگار شرح داده می شود و اوست که باید تصمیم بگیرد راوی حقیقت باشد یا نباشد و در میدان غبارآلود تقابل حق و باطل کدام طرف ماجرا بایستد.

 قلم خبرنگار در سایه سار تهذیب نفس و علو روح می تواند به شمشیری تشبیه گردد که در میدان جهاد کشیده می شود و چه بسا خبرنگاران، خود شهیدان میدان جهاد با نفس زیاده خواهند. نفسی که می تواند قلم را به نانی بفروشد ولی به جان و‌ جهانی شکوهمند دست می یابد و‌ منزه تر از هر چه و‌ هر که نوشته ای بنگارد که اجری عظیم را برای خود بیندوزد.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی که روح بلندش در اعلی علیین باد، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و خانواده بزرگ اطلاع رسانی و اصحاب رسانه که بی‌چشمداشت در این عرصه فعالیت می‌کنند تبریک می گویم و توفیق روزافزون این عزیزان متعهد را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

دکتر مهدی اشرفی بافقی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده