رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۹
  • کد خبر : ۱۲۸۲۵۳
  • چاپ خبر : پیام مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش آفتاب بافق؛ سید محسن ابوئی مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد: در جهان پرتلاطم امروز که موج های سهمگین اتفاق های مختلف بصورت لحظه ای به […]


به گزارش آفتاب بافق؛ سید محسن ابوئی مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

در جهان پرتلاطم امروز که موج های سهمگین اتفاق های مختلف بصورت لحظه ای به ساحل وجود انسانها می خورد و جهانیان هر دم در معرض حادثه ای و خبری هستند، رساندن پیام آنان، به سراسر گیتی، کار سترگ خبرنگاران جسور و دلیر و دانایی است که در متن حوادث زندگی می کنند.

این خبرنگاران هستند که موجب پیوستگی جهان ما شده اند. آنها در هر گوشه ای که هستند، نور حقیقت را بر زوایای زندگی آدمیان تابانده اند.

17 مردادماه، به مناسب شهادت شهید صارمی، پاسداشت روز ارجمند خبرنگار در ایران است. لازم می دانم ضمن گرامیداشت یاد آن شهید عزیز و خبرنگاران شهید انقلاب و دفاع مقدس، این روز را به ساحت همه  فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی، تبریک عرض کنم و آرزو نمایم وجود شریف خبرنگاران راستین که هیچ زمانی از بیان حقیقت دست نکشیده اند، همواره سلامت باشد و پرصلابت، پیام رسانان صلح و دوستی در عالم باشند.

سید محسن ابوئی

مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده