رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۹
  • کد خبر : ۱۲۸۲۶۲
  • چاپ خبر : تبریک مدیر آموزش و پرورش بافق به مناسبت روز خبرنگار

تبریک مدیر آموزش و پرورش بافق به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش آفتاب بافق؛ سید جواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق طی پیامی فرا رسیدن 17 مرداد ماه را به خبرنگاران پرتلاش و مطالبه گر تبریک گفت. متن پیام بدین شرح می باشد : بسم الله الرحمن الرحیم «اگر زحمات شما نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما آن را حفظ می‌کنید و […]

به گزارش آفتاب بافق؛ سید جواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق طی پیامی فرا رسیدن 17 مرداد ماه را به خبرنگاران پرتلاش و مطالبه گر تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

«اگر زحمات شما نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.»

مقام معظم رهبری (مدظله العالی )

حضرت زینب«س» با مسئولیت پیام رسانی واقعه مهم عاشورا الگوی بزرگی برای خبرنگاران در بیان حقایق است و اینچنین است که خبرنگاران باید مثل همیشه با تأسی از حضرت زینب در بیان حقایق شجاعت و بینش داشته و جامعه را به سمت روشن بینی هدایت کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهید صارمی ؛ 17 مردادماه روز خبرنگار را به شما فعالین عرصه خبر و اطلاع رسانی شهرستان بافق که همواره  در انتشار وقایع یار و یاور بوده اید، صمیمانه تبریک عرض می نمائیم .

سیدجواد میرجعفری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده