رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۶
  • کد خبر : ۱۲۸۲۶۵
  • چاپ خبر : افتخار آفرینی معلمان بافقی در بیست و سومین پرسش مهر ریاست جمهوری

افتخار آفرینی معلمان بافقی در بیست و سومین پرسش مهر ریاست جمهوری

رئیس اداره آموزش و پرورش بافق طی پیامی از کسب سه رتبه شایسته تقدیر کشوری توسط معلمان بافقی در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲خبر داد . به گزارش آفتاب بافق؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش  شهرستان بافق  طی پیامی از کسب  سه رتبه شایسته تقدیر کشوری توسط خانم ها فاطمه قانعی […]

رئیس اداره آموزش و پرورش بافق طی پیامی از کسب سه رتبه شایسته تقدیر کشوری توسط معلمان بافقی در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲خبر داد .

به گزارش آفتاب بافق؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش  شهرستان بافق  طی پیامی از کسب  سه رتبه شایسته تقدیر کشوری توسط خانم ها فاطمه قانعی بافقی ، سمانه سادات متولی زاده و فاطمه محمدعلیزاده در رشته ایده نو در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲خبر داد .

متن پیام  به شرح زیر است:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

     خدا را شاکریم که تاریخ علمی شهرستان صفحات زرین کم ندارد و از دیر باز نام معلمان شهرستان بافق بر پیشانی مسابقات و جشنواره های کشوری نقش بسته است. یقین دارم با توکل بر خدا و اعتماد به  توانایی های خود  شاهد درخشش و موفقیت های مشابه برای بسیاری ازفرهنگیان  این شهرستان خواهیم بود.

بر این باوریم کسب این موفقیت توسط سه معلم جوان و متعهد خانم فاطمه قانعی بافقی ، خانم سمانه سادات متولی زاده و خانم فاطمه محمدعلی زاده در سایه ایمان به خدا،  پشتکار و خودباوری همکاران به دست آمده والبته در این راستا نقش حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش بر هیچ کس پوشیده نیست، لذا شایسته است همه ما شکرگزار الطاف حضرت باری تعالی در مسیر رشد و پیشرفت باشیم.

اميد است همكاران ارجمند و دانش آموزان گرامي با استعانت از ذات لايزال الهي و در سايه توجهات حضرت بقيه الله الاعظم مهدي موعود (عج) و با بهره گيري از توانمندي هاي شايسته خويش در راستای ایده پردازی و خلاقیت ، در مسير خدمت به نظام تعلیم و تربیت میهن اسلامی پايدار و پيروز باشند.

سیدجواد میرجعفری                       

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده