رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
  • کد خبر : ۱۲۸۲۸۳
  • چاپ خبر : پیام رییس دامپزشکی شهرستان بافق بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

پیام رییس دامپزشکی شهرستان بافق بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

به گزارش آفتاب بافق، فرزانه سالاری رییس دامپزشکی شهرستان بافق طی پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و اصحاب رسانه تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: باسمه تعالی روز خبرنگار حکایت گر زندگانی رهپویان جبهه آگاهی است که در راه ایفای رسالتشان، زمان و مکان و شب و روز نمی شناسند و […]

به گزارش آفتاب بافق، فرزانه سالاری رییس دامپزشکی شهرستان بافق طی پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

روز خبرنگار حکایت گر زندگانی رهپویان جبهه آگاهی است که در راه ایفای رسالتشان، زمان و مکان و شب و روز نمی شناسند و نقش آنها در آگاهی بخشی و شفاف سازی مسائل جامعه انکارنشدنی است. خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش اند. بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق این عزیزان است و دامپزشکی در حوزه سلامت، همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف عالیه سازمانی خود بهره برده است و انصافا خبرنگاران نیز بر اساس رسالت خود، در مسیر توسعه و ارتقای شاخصهای سلامت و بویژه ارتقای امنیت غذایی و صیانت از آن خدمت کرده اند. 

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و دوستانش “هفدهم مردادماه” روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه را به تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه آگاهی بخشی و ارتقاء سطح فرهنگی و فکری جامعه تبریک و شادباش عرض نموده و برای آنان سلامتی و توفیق آرزو می نمایم.

و من الله توفیق

فرزانه سالاری رئیس دامپزشکی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده