رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۷
  • کد خبر : ۱۲۸۲۸۹
  • چاپ خبر : بازدید مشترک دامپزشکی و مرکز بهداشت بر کارگاههای پخت شیرینی سطح شهر

بازدید مشترک دامپزشکی و مرکز بهداشت بر کارگاههای پخت شیرینی سطح شهر

با گرم شدن هوا و لزوم تشدید نظارت بر مراکز عرضه و نگهداری تخم مرغ در شهرستان، بازدید مشترکی با حضور کارشناس دامپزشکی و کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت از کارگاه های پخت شیرینی سطح شهر انجام گرفت. به گزارش آفتاب بافق؛ علیرضا صادق نیا کارشناس دامپزشکی بافق ضمن اشاره به اهمیت بازدیدهای مشترک از […]

با گرم شدن هوا و لزوم تشدید نظارت بر مراکز عرضه و نگهداری تخم مرغ در شهرستان، بازدید مشترکی با حضور کارشناس دامپزشکی و کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت از کارگاه های پخت شیرینی سطح شهر انجام گرفت.

به گزارش آفتاب بافق؛ علیرضا صادق نیا کارشناس دامپزشکی بافق ضمن اشاره به اهمیت بازدیدهای مشترک از مراکز عرضه فراورده های خام دام و طیور ادامه داد: در این بازدید مشترک، کلیه کارگاه های پخت شیرینی سطح شهر مورد بازرسی قرار گرفت و وضعیت تخم مرغ های مورد استفاده در این کارگاهها از لحاظ پوسته بدون ترک، عاری از آلودگی ظاهری, در معرض نبودن نور مستقیم خورشید، نگهداری در جای خنک و لزوم تاریخ تولید درج شده بر روی پوسته بررسی شد.

وی با بیان اینکه اکثر کارگاه های شیرینی سطح شهر اقدامات لازم مربوط به نگهداری صحیح تخم مرغ را طبق دستورالعمل های دامپزشکی انجام میدهند گفت: خوشبختانه طی این بازدید تخلفی در عرضه و نحوه نگهداری تخم مرغ مشاهده نگردید.

صادق نیا در پایان از همشهریان درخواست کرد تخم مرغ را از مراکز و فروشگاه‌های معتبر خریداری کرده و ازخرید تخم مرغ شکسته، ترک خورده و فاقد هویت خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن32437312 گزارش دهند تا در اسرع وقت توسط کارشناسان دامپزشکی پیگیری شود.

منبع: روابط عمومی دامپزشکی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده