رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰
  • کد خبر : ۱۲۸۳۰۲
  • چاپ خبر : شروع احداث پروژه سرمایه گذاری دهکده اقامتی-گردشگری بافق

شروع احداث پروژه سرمایه گذاری دهکده اقامتی-گردشگری بافق

شهردار بافق گفت: دهکده اقامتی گردشگری بافق با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد تومان در مساحت 20 هزار متر مربع ساخته می شود. به گزارش  آفتاب بافق؛ سید علی نوروززاده گفت: مجتمع اقامتی- گردشگری آبشار، یکی از پروژه های شاخص سرمایه گذاری در دست اجرا است که هتلی متفاوت از سایر هتل ها می باشد […]

شهردار بافق گفت: دهکده اقامتی گردشگری بافق با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد تومان در مساحت 20 هزار متر مربع ساخته می شود.

به گزارش  آفتاب بافق؛ سید علی نوروززاده گفت: مجتمع اقامتی- گردشگری آبشار، یکی از پروژه های شاخص سرمایه گذاری در دست اجرا است که هتلی متفاوت از سایر هتل ها می باشد و بصورت دهکده کوچک سنتی با معماری اسلامی و سنتی اما با فضای داخلی مدرن با سالن آمفی تئاتر، ورزشی، استراحت و … برای آسایش و آرامش مردم و گردشگران ساخته می شود.

وی اعتبار این پروژه را بیش از یکصد میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: هزینه این پروژه که شامل سازه، تاسیسات و معماری و محوطه سازی است از محل اعتبارات شهرداری تامین و پرداخت می شود.

شهردار بافق مساحت این پروژه را بیست هزار مترمربع خواند و گفت: ساخت این پروژه از تابستان ۱۴۰۲ آغاز می شود و پیش بینی می شود فاز اول آن  تا پایان سال ۱۴۰۴ به بهره برداری برسد.

منبع: روابط عمومی شهرداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده