رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳
  • کد خبر : ۱۲۸۳۴۲
  • چاپ خبر : روکش آسفالت بیش از 95 هزار متر مربع از معابر بافق انجام شد

روکش آسفالت بیش از 95 هزار متر مربع از معابر بافق انجام شد

شهردار بافق گفت: بیش از 95 هزار متر مربع از معابر بافق با اعتبار ۲۸۵میلیارد ریال در از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا نیمه مردادماه روکش آسفالت شد. به گزارش آفتاب بافق ؛ سید علی نوروززاده با اعلام خبر فوق افزود: بلوارهای  امام جعفر صادق(ع) ،  انقلاب ، آیت الله میرغنی زاده  و  و خیابانهای  امام […]

شهردار بافق گفت: بیش از 95 هزار متر مربع از معابر بافق با اعتبار ۲۸۵میلیارد ریال در از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا نیمه مردادماه روکش آسفالت شد.

به گزارش آفتاب بافق ؛ سید علی نوروززاده با اعلام خبر فوق افزود: بلوارهای  امام جعفر صادق(ع) ،  انقلاب ، آیت الله میرغنی زاده  و  و خیابانهای  امام رضا(ع) حد فاصل میدان خبرنگار تا بلوار آیت الله میرغنی زاده روکش آسفالت شد.

وی ادامه داد:  قسمت عمده ای از معابر شهرک مناجات و  برخی  معابر خاکی خیابانهای  انقلاب، شیخ محمد تقی، امام علی(ع) و امام رضا(ع) نیز بخشی از معابر آسفالت شده از ابتدای سال تا کنون است.

نوروزاده حجم کل تناژ آسفالتی اجرا شده از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا ۱۵مرداد ماه  را حدود ۱۱ هزار تن اعلام کرد و افزود با توجه به برنامه ریزی انجام شده تا پایان سالجاری روکش آسفالت بیش از ۳۱۰ هزار مترمربع از معابر شهر با پیش بینی هزینه افزون بر ۹۵۰میلیارد ریال انجام می شود.

شهردار بافق اجرای طولانی مدت و فرسایشی شدن  فاضلاب شهری را همچنان بزرگترین چالش در بهسازی معابر سواره اعلام کرد.


منبع: روابط عمومی شهرداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده