رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۸
  • کد خبر : ۱۲۸۳۴۸
  • چاپ خبر : درخشش دبیر شیمی بافقی در نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای تدریس برتر

درخشش دبیر شیمی بافقی در نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای تدریس برتر

در سال تحصیلی جاری برگ زرین دیگری به افتخارات فرهنگیان بافق افزوده شد. به گزارش آفتاب بافق؛ به دنبال اعلام نتایج کشوری نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای تدریس برتر  ” اشرف السادات بهشتی زاده” دبیر شیمی آموزش و پرورش  شهرستان بافق موفق به کسب مقام سوم کشوری در محور طراحی پوستر درس علوم آزمایشگاهی شد. مدیریت […]

در سال تحصیلی جاری برگ زرین دیگری به افتخارات فرهنگیان بافق افزوده شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ به دنبال اعلام نتایج کشوری نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای تدریس برتر  ” اشرف السادات بهشتی زاده” دبیر شیمی آموزش و پرورش  شهرستان بافق موفق به کسب مقام سوم کشوری در محور طراحی پوستر درس علوم آزمایشگاهی شد.

مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بافق نیز در پیامی افتخار آفرینی ایشان را تبریک گفت .

متن پیام بدین شرح است :

به نام خدا

شنیدن خبر مسرت بخش موفقیت همکاران در مسابقات و جشنواره های مختلف علمی و تربیتی در سطح کشور شیرین و امید بخش است .

اینجانب به رسم احترام و اکرام از زحمات شما بانوی متعهد فرهنگی در رشد علمی دانش آموزان ، این موفقیت شایسته و ارزنده را تبریک  و از خداوند متعال توفیق حرکت به سوی قله های فتح و ظفر و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز را برای تمام فرهنگیان و بویژه فرهنگیان پرتلاش شهرستان بافق مسالت دارد.

سیدجوادمیرجعفری                                     

مدیر آموزش و پرورش بافق                             

لازم به ذکر است ؛ نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای تدریس برتر با هدف تقویت شایستگی های حرفه ای معلمان، تنوع بخشی به محیط های یادگیری و بهبود کیفیت یاددهی و یادگیری با تاکید بر تربیت تمام ساحتی از ابتدای فروردین ماه آغاز شد.

گفتنی است فرهنگیان شهرستان بافق در سال تحصیلی جاری موفق شدند در جشنواره ها و مسابقات استانی و کشوری عناوین برتر مختلفی را به خود اختصاص دهند.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده