رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۱
  • کد خبر : ۱۲۸۳۸۶
  • چاپ خبر : استقبال قابل توجه پسته کاران بافقی از همایش مدیریت پایدار در باغات پسته

استقبال قابل توجه پسته کاران بافقی از همایش مدیریت پایدار در باغات پسته

 همایش یک روزه مدیریت پایدار در باغات پسته درسالن همایشهای آهنشهر برگزار شد.  به گزارش آفتاب بافق؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بافق از همراهی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و شرکت سنگ آهن‌ مرکزی ایران_ بافق در برگزاری همایش یکروزه مدیریت پایداردر باغات پسته تقدیر کرد. مهناز عباسی در این رابطه تصریح کرد: […]

 همایش یک روزه مدیریت پایدار در باغات پسته درسالن همایشهای آهنشهر برگزار شد.

 به گزارش آفتاب بافق؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بافق از همراهی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و شرکت سنگ آهن‌ مرکزی ایران_ بافق در برگزاری همایش یکروزه مدیریت پایداردر باغات پسته تقدیر کرد.

مهناز عباسی در این رابطه تصریح کرد: در این دوره یکروزه که با سخنرانی مهندس جلالی برگزار شد پسته کاران بافقی با مشکلات تنه سرخی،شوری خاک در شهرستان، راههای توسعه و نوآوری در صنعت پسته ، بیش از پیش آشنا شدند .

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بافق در پایان اظهار امیدواری کرد: با استمرار این دوره ها  و مشارکت هرچه بیشتر کشاورزان عزیز بتوانیم ضمن بهبود بخشی کمی و کیفی محصول پسته شهرستان ، با بکارگیری مهارتهای علمی در این صنعت شاهد رونق هر چه بیشتر بخش کشاورزی در شهرستان بافق باشیم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده