رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۸
  • کد خبر : ۱۲۸۴۰۱
  • چاپ خبر : برگزاری رزمایش تخصصی جهادی دامپزشکی در مناطق روستایی محروم شهرستان بافق

برگزاری رزمایش تخصصی جهادی دامپزشکی در مناطق روستایی محروم شهرستان بافق

همزمان با رزمایش جهادگران فاطمی ۳، رزمایش تخصصی جهادی دامپزشکی با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی دامپزشکی و بسیج سازندگی به منظور خدمت رسانی در مناطق روستایی محروم و کم برخوردار برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ فرزانه سالاری رییس دامپزشکی بافق، هدف از برگزاری این رزمایش را خدمت رسانی رایگان به دامداران و تولیدکنندگان در […]

همزمان با رزمایش جهادگران فاطمی ۳، رزمایش تخصصی جهادی دامپزشکی با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی دامپزشکی و بسیج سازندگی به منظور خدمت رسانی در مناطق روستایی محروم و کم برخوردار برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ فرزانه سالاری رییس دامپزشکی بافق، هدف از برگزاری این رزمایش را خدمت رسانی رایگان به دامداران و تولیدکنندگان در حوزه واکسیناسیون جمعیت دامی و طیور علیه بیماریها، درمان دام، آموزش و ترویج عنوان کرد.

سالاری ضمن اشاره به برگزاری جلسات آموزشی ویژه مروجین و همیاران جهادی ادامه داد:در این رزمایش علاوه بر ارائه خدمات تخصصی دامپزشکی, در جهت افزایش سطح آگاهی عموم کارگاه های آموزشی با عنوان آشنایی با بیماری های مشترک، آشنایی با ذبح اسلامی دام و نکات بهداشتی مرتبط با سلامت فراورده های خام دامی توسط مروجین جهادی آموزش دیده و روحانیون مستقر در روستاهای بخش مرکزی برگزار شد.

وی درپایان این اقدامات را در تحقق شعار«مهار تورم، رشد تولید» مهم برشمرد و افزود:این رزمایش به منظور ایجاد امنیت غذایی و تداوم ایمنی در دام ها و پیشگیری از بیماری های دامی توسط جهادگران بسیجی دامپزشکی برگزار گردید و همزمان با اجرای واکسیناسیون در دامها، آموزش چهره به چهره مباحث بهداشتی و نکات مرتبط با بیماریهای مشترک بین انسان و دام ویژه بهره برداران نیز ارائه شد.

منبع: روابط عمومی دامپزشکی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده