رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۶
  • کد خبر : ۱۲۸۴۳۲
  • چاپ خبر : صدور گذرنامه زیارتی در فرودگاه شهید صدوقی یزد

صدور گذرنامه زیارتی در فرودگاه شهید صدوقی یزد

فرمانده انتظامی استان یزد:۲۶ کاربر در فرودگاه شهیدصدوقی یزد برای صدور گذرنامه زیارتی زائران اربعین حسینی مشغول به فعالیت هستند. به گزارش آفتاب بافق، سردار عباسعلی بهدانی فرد در جریان بررسی روند صدور گذرنامه اربعین در فرودگاه شهید صدوقی یزد گفت: در حال حاضر ۲۱ کاربر در این فرودگاه مشغول به فعالیت بوده و کار […]

فرمانده انتظامی استان یزد:۲۶ کاربر در فرودگاه شهیدصدوقی یزد برای صدور گذرنامه زیارتی زائران اربعین حسینی مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش آفتاب بافق، سردار عباسعلی بهدانی فرد در جریان بررسی روند صدور گذرنامه اربعین در فرودگاه شهید صدوقی یزد گفت: در حال حاضر ۲۱ کاربر در این فرودگاه مشغول به فعالیت بوده و کار صدور گذرنامه زیارتی را انجام می‌دهند و از فردا نیز ۵ کاربر اضافه می‌شود تا روند صدور گذرنامه با سرعت بیشتری انجام گیرد.

سردار عباسعلی بهدانی فرد با اشاره به اینکه هزینه صدور این گذرنامه ۵۰ هزار تومان است، افزود: گذرنامه زیارتی از مدت سه تا پنج روز به دست شهروندان خواهد رسید.

وی ادامه داد: مراحل صدور گذرنامه زیارتی از ساعت ۷ تا ۱۹ در فرودگاه شهید صدوقی انجام می‌شود. گذرنامه زیارتی تا روز اربعین در این محل صادر می‌شود، ولی از شهروندان می‌خواهیم این مساله را به روز‌های منتهی به اربعین موکول نکنند چرا که با شلوغی مواجه خواهند شد.

وی درباره تمدید گذرنامه‌های فاقد اعتبار تصریح کرد: افراد دارای گذرنامه‌هایی که تاریخ آن‌ها از اول فرودین سال ۱۳۹۵ صادر شده است، از فردا یا پس فردا برای تمدید گذرنامه به فرودگاه مراجعه کنند و نیازی به مراجعه به پلیس+۱۰ یا اداره گذرنامه نیست.

منبع: خبرگزاری صداوسیمامرکز یزد

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده