رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۷
  • کد خبر : ۱۲۸۴۴۱
  • چاپ خبر : گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهیده بتول شیخ العارفین
هر پنجشنبه یک شهید؛

گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهیده بتول شیخ العارفین

مقام معظم رهبری فرمودند: شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. به گزارش آفتاب بافق، گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در […]

مقام معظم رهبری فرمودند: شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد.

به گزارش آفتاب بافق، گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ و این مائیم که باید با ارتباط و اتصال به این مفهوم بلند و ماندگار، برای خود و جامعه و کشور خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم.

به یاد شهیدان بودن خود ادای وظیفه‌‌ای در این راه است.

سلام خدا بر ارواح طیبه‌ شهیدان و خانواده‌های صبور آنان و سلام بر روح مطهر شهیده بتول شیخ العارفین.

شهیده بتول شیخ العارفین فرزند حاج حسین، سال 1327 درخانواده ای کشاورز و پرهیزگار دیده به جهان گشود. با اوج گیری نهضت پرشور انقلاب اسلامی وی همچون مبارزان دیگر در فعالیت های سیاسی از قبیل شرکت در راهپیمایی ها و تظاهرات علیه رژیم شاه شرکت فعالانه داشت. وی همیشه در نماز جمعه  بصورت مستمر حضور داشت.

شهیده بتول شیخ العارفین در سال 1366 به همراه پدر و مادرش بزرگوارش برای زیارت خانه خدا عازم سفر حج شد. وی به دستور امام خمینی (ره) در تظاهرات برائت از مشرکین به عنوان مأمور انتظامی زنان حضور داشت که قوای مشرکین سعودی،قداست حرم مطهر را شکستند و زائر کوی عشق  به شهادت رسید.

در این پنجشنبه به روح مطهر این شهید و تمام شهیدان 8 سال دوران دفاع مقدس درود می فرستیم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده