رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶
  • کد خبر : ۱۲۸۴۴۴
  • چاپ خبر : آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بافق برگزار شد

آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بافق برگزار شد

در مراسمی از زحمات خانم دکتر ابراهیمی تکریم و خانم دکتر روزبهی به عنوان رییس جدید دانشگاه پیام نور مرکز بافق معرفی شد. به گزارش آفتاب بافق؛ آیین تکریم و معارفه رییس دانشگاه پیام نور بافق روز گذشته با حضور سرپرست دانشگاه پیام نور استان یزد، رئیس دفتر نهاد دانشگاه پیام نور استان یزد و […]

در مراسمی از زحمات خانم دکتر ابراهیمی تکریم و خانم دکتر روزبهی به عنوان رییس جدید دانشگاه پیام نور مرکز بافق معرفی شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ آیین تکریم و معارفه رییس دانشگاه پیام نور بافق روز گذشته با حضور سرپرست دانشگاه پیام نور استان یزد، رئیس دفتر نهاد دانشگاه پیام نور استان یزد و جمعی از مدیران ستادی دانشگاه، فرماندار بافق، بخشدار مرکزی و مدیران برخی دستگاه های اجرایی شهرستان بافق در آن مرکز برگزار شد.

فرماندار بافق در این مراسم گفت: امروز از زحمات و خدمات یک مدیر پر انرژی، علاقه مند در حوزه تدریس و مدیریت دانشگاه تقدیر می شود و به جای ایشان یکی فرد دیگری با همین ویژگی ها معرفی می شود.

ابوالقاسم دهقان با توصیه به ارتقاء  علمی و  باروری تحصیلی دانشجویان در این مقطع زمانی که  انتخاب رشته دانش آموزان کنکوری رقم می خورد تاکید کرد : در چند روز آینده که تقریبا 400 دانش آموز بافق می بایست تعیین رشته کنند لذا یک جلسه خاص برای هدایت تحصیلی و انتخاب رشته توسط دو مرکز دانشگاهی شهرستان با هماهنگی کارشناسان آموزش و پرورش شهرستان برگزار شود.

وی تصریح کرد: باید کارشناسان دو دانشگاه با سابقه درخشان شهرستان یافق جهت تعیین رشته مناسب، دانش آموزان بومی را جذب کنند و سرویس و خدمات لازم را ارائه دهند تا دانش آموز بومی شهرستان به دلیل عدم آشنایی با نوع تعیین رشته و بررسی عجولانه و راهنمایی اشتباه دیگران ، مجبور به تحصیل در  مناطق دور درست کشور و شهرستان های دیگر شود . قطعا با این مسیر اشتباه منحر به حضور  فرد دیگری از مناطق کشور  با فرهنگ و انتظارات متفاوت وارد این منطقه و شهرستان شده و قطعا مشکلات خاص خود را بدنبال خواهد داشت.

​در این مراسم از زحمات و خدمات خانم دکتر اعظم ابراهیمی تکریم و تقدیر شد و خانم دکتر روزبهی به عنوان رییس جدید دانشگاه پیام نور مرکز بافق معرفی شد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق​​​​​​​

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده