رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۱
  • کد خبر : ۱۲۸۵۳۴
  • چاپ خبر : افق روشنی در انتظار سنگ‌ آهن مرکزی ایران است /  بازنشستگان فولاد ، نور چشم ما هستند
عضو هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد:

افق روشنی در انتظار سنگ‌ آهن مرکزی ایران است / بازنشستگان فولاد ، نور چشم ما هستند

عضو هیئت مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد گفت: برنامه تحولی هوشمندی که از سوی مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و مدیران ارشد شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در حال اجراست، تحت حمایت همه‌جانبه هیئت‌مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد قرار دارد و به موازات آن تکریم بازنشستگانی که نور چشم ما هستند نیز پررنگ تر […]

عضو هیئت مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد گفت: برنامه تحولی هوشمندی که از سوی مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و مدیران ارشد شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در حال اجراست، تحت حمایت همه‌جانبه هیئت‌مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد قرار دارد و به موازات آن تکریم بازنشستگانی که نور چشم ما هستند نیز پررنگ تر از گذشته ادامه خواهد داشت.

به گزارش آفتاب بافق؛ دکتر صادق سلیمی بنی در گفت و گو با مرکز روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی با تشکر از عملکرد تیم مدیریتی  شرکت سنگ آهن طی ۲ سال گذشته، گفت: مهندس حمیدیان به همراه مدیران ارشد شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران اقدامات شایسته و درخورتوجهی برای توسعه، سرمایه‌گذاری و انجام اکتشافات جدید و افزایش ذخائر در این شرکت انجام داده‌اند.

وی افزود: چتر حمایتی هیات‌مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و هیات‌امنای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روی اقدامات مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و مدیران ارشد شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران قرار دارد.

عضو هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد تصریح‌کرد: در اجرای برنامه‌های توسعه‌ای و سرمایه‌گذاری در شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران با مشکلاتی همچون کمبود منابع مالی روبرو هستیم که این موانع با بکارگیری روش‌های نوین تامین مالی و سرمایه‌گذاری توسط مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی ایران حل خواهد شد.

سلیمی‌بنی با بیان اینکه با اجرای اقدامات تحولی هوشمند در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، افق روشنی در انتظار این شرکت خواهد بود،گفت: امیدواریم در آینده نه‌چندان دور شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران به جایگاه واقعی خود در کشور برسد.

وی اضافه‌کرد: نگاه علمی و پژوهش‌محور همراه با رصد همه‌جانبه مدیران شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران تحسین‌برانگیز بوده و نتیجه مثبت این نوع نگاه در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.

عضو هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد در پایان با اشاره به اینکه یکی از وظایف مهم صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، تکریم از بازنشستگان است،گفت: بازنشستگان نور چشم ما هستند و حمایت از این عزیزان در صندوق فولاد همواره در اولویت بوده و در شرایط کنونی هم این نوع حمایت پررنگ‌تر از گذشته ادامه پیدا خواهد کرد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده