رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰
  • کد خبر : ۱۲۸۵۷۲
  • چاپ خبر : صدور بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ جلد سند روستایی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق

صدور بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ جلد سند روستایی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق از صدور بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ جلد سند املاک روستایی با  همکاری اداره ثبت اسناد و املاک در روستاهای بخش مرکزی خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ طالعی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق در حاشیه جلسه مشترک با اداره ثبت اسناد و املاک از […]

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق از صدور بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ جلد سند املاک روستایی با  همکاری اداره ثبت اسناد و املاک در روستاهای بخش مرکزی خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ طالعی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق در حاشیه جلسه مشترک با اداره ثبت اسناد و املاک از صدور بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ جلد سند املاک روستایی با  همکاری اداره ثبت اسناد و املاک در قالب طرح ماده ۱۳۳و قانون الحاق در روستاهای بخش مرکزی شهرستان بافق خبر داد.

وی افزود: صدور اسناد مالکیت برای متقاضیان در سال ۱۴۰۲  که ملک آنها در داخل محدوده طرح هادی روستایی باشد در حال اجرا است.

  طالعی بیان کرد: با توجه به انجام مراحل نقشه برداری ثبتی برای روستاهای بخش مرکزی شهرستان متقاضیان اخذ سند می توانند با مراجعه به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و تکمیل پرونده در کوتاهترین زمان نسبت به اخذ اسناد مالکیت املاک خود اقدام نمایند.

منبع: روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده