رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷
  • کد خبر : ۱۲۸۵۷۵
  • چاپ خبر : کارگروه مردمی سازی یکی از مهمترین کارگروه های پروژه مهر مرتبط با انجمن اولیا و مربیان است
مدیر آموزش و پرورش بافق :

کارگروه مردمی سازی یکی از مهمترین کارگروه های پروژه مهر مرتبط با انجمن اولیا و مربیان است

میرجعفری پروژه مهر را متشکل از ۶ کارگروه عنوان و افزود : یکی از مهمترین کارگروه ها که با انجمن اولیا و مربیان مرتبط است کارگروه مردمی سازی است. به گزارش  آفتاب بافق؛ سومین شورای انجمن اولیا و مربیان شهرستان بافق با محوریت کارگروه مردمی سازی و ایجاد مدارس تحولی با حضورمیرجعفری مدیر آموزش و […]

میرجعفری پروژه مهر را متشکل از ۶ کارگروه عنوان و افزود : یکی از مهمترین کارگروه ها که با انجمن اولیا و مربیان مرتبط است کارگروه مردمی سازی است.

به گزارش  آفتاب بافق؛ سومین شورای انجمن اولیا و مربیان شهرستان بافق با محوریت کارگروه مردمی سازی و ایجاد مدارس تحولی با حضورمیرجعفری مدیر آموزش و پرورش ، سرهنگ نصیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، حجت الاسلام مهدوی نژاد مسئول جبهه فرهنگی بافق و سایر اعضای این شورا در دبستان قرآنی یاران حضرت مهدی برگزار شد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان پروژه مهر را متشکل از ۶ کارگروه عنوان و افزود : یکی از مهمترین کارگروه ها که با انجمن اولیا و مربیان مرتبط است کارگروه مردمی سازی است

وی اظهار داشت : یکی از برنامه های تعریف شده در وزارت آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است که به دلیل نداشتن الگوی جامع بعد از گذشت چندین سال هنوز به طور صحیح اجرایی نشده است.

میرجعفری ادامه داد : مدرسه تحولی یکی از الگوهایی است که با رویکرد تربیتی،اسلامی، و هم تراز با انقلاب در راستای تقویت مدارس دولتی در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تعریف شده است.

 وی با بیان اینکه مدارس تحولی ۵ درصد مدارس کشور را تشکیل می دهند، افزود : در این مدارس مدیر در بعضی از امور مانند انتخاب معلم اختیار دارد، همچنین باید حداقل ۸ برنامه در طول سال تحصیلی  به صورت کامل و برنامه ریزی شده اجرا شود .

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان مشارکت و مردمی سازی فعالیتهای مدرسه را یکی از محورهای این مدارس عنوان و خاطرنشان کرد: انجمن اولیا و مربیان مدارس به عنوان نمونه کوچکی از مشارکت اولیا در مدارس می تواند در اجرا و انجام بسیاری از طرح های مدارس به صورت هدفمند فعالیت داشته باشد .

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده