رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۱
  • کد خبر : ۱۲۸۵۷۸
  • چاپ خبر : نهضت سواد آموزی و جهادسازندگی نمونه های موفق مشارکت مردم در صحنه های تحولی کشور است
مسئول جبهه فرهنگی بافق:

نهضت سواد آموزی و جهادسازندگی نمونه های موفق مشارکت مردم در صحنه های تحولی کشور است

حجت الاسلام مهدوی نژاد در سومین شورای انجمن اولیا و مربیان شهرستان بافق از نهضت سواد آموزی و جهادسازندگی به عنوان نمونه های موفق مشارکت مردم نام برد. به گزارش آفتاب بافق؛ مسئول جبهه فرهنگی شهرستان بافق مردمی سازی امور را یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران از اوایل انقلاب دانست و افزود : نهضت […]

حجت الاسلام مهدوی نژاد در سومین شورای انجمن اولیا و مربیان شهرستان بافق از نهضت سواد آموزی و جهادسازندگی به عنوان نمونه های موفق مشارکت مردم نام برد.

به گزارش آفتاب بافق؛ مسئول جبهه فرهنگی شهرستان بافق مردمی سازی امور را یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران از اوایل انقلاب دانست و افزود : نهضت سواد آموزی و جهادسازندگی نمونه های موفق مشارکت مردم در صحنه های تحولی کشور است .

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بیان کرد : مسئله مهمی که رهبر معظم انقلاب بارها مطرح و بر آن  تاکید داشته اند ، بحث به صحنه آوردن مردم هست.

حجت الاسلام مهدوی نژاد انقلاب اسلامی را نتیجه حضور مردم در صحنه عنوان و خاطرنشان کرد : هنر جمهوری اسلامی و حضرت امام خمینی (رحمه الله) این بود که مردم را در موضوعات مختلف به صحنه می آورند.

وی از مشارکت مردم در امور مربوط به نظام جمهوری اسلامی به عنوان راه حل برخی از مشکلات نام برد و افزود : به عنوان مثال با آغاز نهضت سواد آموزی و مشارکت مردم به صورت جهادی با شعار همه با هم مسئله مهم سواد آموزی با موفقیت چشمگیری همراه شد .

مسئول فرهنگی حوزه علمیه شهرستان تاکید کرد : اگر اولیا به این نتیجه برسند که حضور و مشارکتشان در امور مدرسه در پیشرفت  فرزندانشان تاثیر بسزایی دارد حتما در امر مردمی سازی مشارکت خواهند داشت.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده