رفتن به بالا
  • شنبه - ۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۱
  • کد خبر : ۱۲۸۶۴۵
  • چاپ خبر : آیین افتتاح ساختمان جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق با حضور مسئولان کشور و استان / بهره برداری از ساختمان جدید بنیاد شهید با اعتبار بیش از 4 میلیارد تومان +تصاویر

آیین افتتاح ساختمان جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق با حضور مسئولان کشور و استان / بهره برداری از ساختمان جدید بنیاد شهید با اعتبار بیش از 4 میلیارد تومان +تصاویر

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق با بیان اینکه مجوز ساخت ساختمان جدید بنیاد شهید در سال 95 گرفته شد،افزود: مساحت این ساختمان 600 مترمربع با زیربنای 360 متر می باشد که با هزینه بیش از 4 میلیارد و 65 میلیون تومان ساخته شده است. به گزارش آفتاب بافق؛ آیین افتتاح ساختمان جدید بنیاد […]

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق با بیان اینکه مجوز ساخت ساختمان جدید بنیاد شهید در سال 95 گرفته شد،افزود: مساحت این ساختمان 600 مترمربع با زیربنای 360 متر می باشد که با هزینه بیش از 4 میلیارد و 65 میلیون تومان ساخته شده است.

به گزارش آفتاب بافق؛ آیین افتتاح ساختمان جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق صبح امروز با حضور پاکدل معاون امور مددکاری و مشاوره سازمان بنیاد شهید کشور، حجت الاسلام زارع مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد، پارساییان معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد و جمعی دیگر از مسئولان استان و شهرستان و خانواده معظم شهدا برگزار شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق در ابتدای این مراسم ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر با بیان اینکه مجوز ساخت ساختمان جدید بنیاد شهید در سال 95 گرفته شد،افزود: مساحت این ساختمان 600 مترمربع با زیربنای 360 متر می باشد که با هزینه بیش از 4 میلیارد و 65 میلیون تومان ساخته شده است.

دهقانزاده از مدیرکل بنیاد شهید استان و معاون امور مددکاری و مشاوره بنیاد کل کشور درخواست کرد ساختمان قدیمی بنیاد شهید موقت به منظور ایجاد شعبه بانک دی مورد استفاده قرار گیرد و همچنین با تجهیز و بازسازی آن به عنوان مهمانسرا در اختیار خانواده های شهدای،ایثارگران یا همکاران و مسئولان این نهاد از استان قرار گیرد.

وی در پایان سخنان خود از همه مسئولانی که در احداث این ساختمان مساعدت نمودند به ویژه حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه سابق بافق،مهندس طلایی مقدم و صمیمی فرمانداران سابق،مهندس رضا فلاح و مجتبی حمیدیان مدیران عامل شرکت سنگ آهن مرکزی،شهرداری،مدیران ادارات گاز،مخابرات و برق تشکر نمود.

سپس دهقان فرماندار بافق در سخنانی کوتاه بیان کرد: این ساختمان به منظور ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به خانواده معظم شهدا، ایثارگران، فرزندان شهدا و جانبازان احداث شده است.

وی بافق را شهرستانی متفاوت تر از دیگر شهرستان ها و معروف به دارالشجاعه عنوان کرد و اظهار داشت: در دوران 8 سال دفاع مقدس قهرمان ترین افراد از این شهرستان بوده است و از مسئولان می خواهیم به بازماندگان شهدا توجهی ویژه داشته باشند به ویژه افرادی که اکنون به دلیل کهولت سن با مشکلات درمانی مضاعفی مواجه هستند.

گفتنی است،در حاشیه این مراسم از همسران شهدای کارمند شهرستان با حضور مسئولان حاضر تجلیل شد.

خبر:م.بختیاری

عکس: م.تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده