رفتن به بالا
  • شنبه - ۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵
  • کد خبر : ۱۲۸۶۷۱
  • چاپ خبر : افتتاح سه پروژه شهرداری بافق با اعتبار بالغ بر 78 میلیارد ریال

افتتاح سه پروژه شهرداری بافق با اعتبار بالغ بر 78 میلیارد ریال

شهردار بافق با بیان اینکه سه پروژه بوستان شقایق، بوستان اندیشه و بوستان رضوان با هزینه بالغ بر 78 میلیارد ریال افتتاح شد،افزود: همزمان با هفته دولت از 6 پروژه دیگر نیز بهره برداری خواهد شد. به گزارش آفتاب بافق؛ در سومین روز از هفته دولت از سه پروژه شهرداری بافق بوستان شقایق، بوستان اندیشه […]

شهردار بافق با بیان اینکه سه پروژه بوستان شقایق، بوستان اندیشه و بوستان رضوان با هزینه بالغ بر 78 میلیارد ریال افتتاح شد،افزود: همزمان با هفته دولت از 6 پروژه دیگر نیز بهره برداری خواهد شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ در سومین روز از هفته دولت از سه پروژه شهرداری بافق بوستان شقایق، بوستان اندیشه و بوستان با حضور پارسائیان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد و جمعی از مسئولان شهرستان بهره برداری شد.

شهردار بافق با بیان اینکه همزمان با هفته دولت از 10 پروژه شهرداری بهره برداری خواهد شد،گفت: سه پروژه بوستان شقایق، بوستان اندیشه و بوستان رضوان امروز افتتاح و 6 پروژه دیگر طی روزهای آتی بازگشایی خواهد شد.

نوروززاده بوستان محلات را یکی از پروژه های مهم شهرداری عنوان کرد که طی چند سال گذشته مورد پیگیری قرار گرفته است و افزود: یکی از محلات مسکن مهر بود که در بحث طراحی کمترین و حداقل ترین ها برای فضاهای عمومی دیده شده بود و با اختصاص 3 هزار مترمربع زمین اقدام به احداث پارک شد. خوشبختانه در طرح نهضت ملی مسکن این موضوع در نظر گرفته شد و فضاهای عمومی گسترده ای دیده شده و امیدواریم نیازهای لازم در این منطقه برطرف شود.

وی هزینه اجرایی سه پروژه بوستان شقایق، بوستان اندیشه و بوستان رضوان را بالغ بر 78 میلیارد ریال بیان کرد و ادامه داد: در کنار این پروژه ها پیوست های فرهنگی و ورزشی قرار دارد تا اوقات فراغت جوانان،جوانان و کودکان را پُر کند و سبب رونق محله و امنیت بیشتر و شادابی و نشاط محلات شود.

شهردار بافق مجموع هزینه های اجرایی پروژه ها در هفته دولت و شهریورماه این مجموعه را حدود 200 میلیارد تومان عنوان کرد و اظهار داشت: این پروژه ها در زمینه توسعه شبکه معابر،خانه فرهنگ،سالن برگزاری مراسم و تجهیزات مختلف در بحث های عمرانی،خدماتی و امداد و نجات است.

سپس پارساییان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد با بیان اینکه هر چه در زمینه ورزشی و تفریحی هزینه شود در مقابل در بحث آسیب های اجتماعی هزینه های کمتری خواهیم داشت،افزود:  تلاش شود اماکن تفریحی و ورزشی با محوریت مردم محله واسپاری شود تا از این خدمات استفاده شود.

خبر: م.بختیاری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده