رفتن به بالا
  • شنبه - ۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱
  • کد خبر : ۱۲۸۶۸۰
  • چاپ خبر : قهرمانی دانش آموزان بافقی در مسابقات هندبال کشور

قهرمانی دانش آموزان بافقی در مسابقات هندبال کشور

تیم نماینده استان یزد فاتح جام قهرمانی و کاپ اخلاق مسابقات هندبال دخترانه متوسطه اول کشور شد. به گزارش آفتاب بافق؛ تیم منتخب دختران متوسطه اول  استان یزد توانست با شکست نماینده شیراز در فینال به مقام قهرمانی مسابقات هندبال دختران متوسطه اول دست پیدا کند. مهدی کارگران بافقی سرپرست تیم با بیان اینکه ۲۳ […]

تیم نماینده استان یزد فاتح جام قهرمانی و کاپ اخلاق مسابقات هندبال دخترانه متوسطه اول کشور شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ تیم منتخب دختران متوسطه اول  استان یزد توانست با شکست نماینده شیراز در فینال به مقام قهرمانی مسابقات هندبال دختران متوسطه اول دست پیدا کند.

مهدی کارگران بافقی سرپرست تیم با بیان اینکه ۲۳ استان کشور در مسابقات هندبال دختران حضور داشتند، عنوان کرد: تیم منتخب استان یزد بعد از راهیابی به مرحله نهایی توانست با شکست ۱۸-۱۷ تیم منتخب استان فارس جام قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کند.

وی با اشاره به بازی خوب و مقتدرانه نماینده استان یزد اظهار داشت : در این دوره از مسابقات که به میزبانی اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد استان‌ یزد مقام اول، استان فارس ، مقام دوم و مقام سومی به صورت مشترک به استانهای اصفهان و خراسان رضوی رسید.

کارگران بافقی ادامه داد : همچنین کاپ اخلاق این دوره از مسابقات توسط ایمان سبحان نژاد معاون پژوهش ،برنامه ریزی ومنابع اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به تیم هندبال استان یزد اهدء شد.

لازم به ذکر است؛ تیم هندبال متوسطه اول دختران استان یزد با سرپرستی “طیبه خبازیان ” و ” مهدی کارگران ” و سرمربی ” محبوبه دهقان ” و با بازی  آرزو طالعی از بافق / سلاله منصوریان از بافق/ یگانه فتوحی از بافق/ سارافتوحی از بافق/ ثنافتوحی از بافق/ فاطمه ملکی از بافق/ فاطمه طالعی از بافق/ دینا درخشان مهر از بافق/ نجمه حیدری از بافق/ آتنا سرداری از بافق/ حدیث افضلی از اشکذر / آیدا زارع از ناحیه یک در این مسابقات شرکت کرده اند .

گفتنی است ؛ آیین اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر سراسر کشور در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور  ۲۶ استان با تعداد ۲هزار نفر دانش آموز در رشته های هندبال دختران و پسران و طناب زنی دختران برگزار شد.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده