رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵
  • کد خبر : ۱۲۸۷۲۲
  • چاپ خبر : اجرای عملیات دیوارنویسی با مضمون شعارهای منابع طبیعی به میزان 86 متر مربع در بافق
بمناسبت گراميداشت هفته دولت:

اجرای عملیات دیوارنویسی با مضمون شعارهای منابع طبیعی به میزان 86 متر مربع در بافق

رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق از 86 مترمربع ديوار نويسي با شعارهاي منابع طبيعي در محل اين اداره به مناسبت گراميداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و در راستای اشاعه فرهنگ منابع طبیعی و ترویج آن در بین اقشار جامعه و تحقق طرح مردمی كاشت یک میلیارد […]

رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق از 86 مترمربع ديوار نويسي با شعارهاي منابع طبيعي در محل اين اداره به مناسبت گراميداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و در راستای اشاعه فرهنگ منابع طبیعی و ترویج آن در بین اقشار جامعه و تحقق طرح مردمی كاشت یک میلیارد درخت خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ محبوبه معتمدنيا تصريح كرد: 86 مترمربع از محوطه اين اداره با شعارهاي منابع طبيعي در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منابع طبیعی در بین اقشار جامعه و تحقق طرح مردمی یک میلیارد درخت ديوارنويسي شد.

وی افزود: محتواي شعارها، فرهنگ سازي منابع طبيعي و ايجاد علاقمندي و دوستي با طبيعت است.

رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري بافق ادامه داد: آگاهي بخشي به جامعه و نشر فرهنگ منابع طبيعي اهداف ديگر اين فعاليت فرهنگي است.

معتمدنیا اظهار اميدوراي نمود:با انجام فعاليتهاي ترویجی و مشارکتی گامی مؤثر در حفظ، احیاء، توسعه و شکوفایی فرهنگ منابع طبیعی برداشته شود.

منبع: روابط عمومی اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده